2733
2734

فکر کردم واسه من فقط اینجوریه 

کاربری واگذار شده ۱/۱۰/۴۰۲    ادمای متعصب به هیچ عنوان نیان تو تاپیکام و ریپلای هم نکنن / هیچ بهشتی جای اون لحظه هایی که آرزو کردم کاش جای فلانی بودم رو نمیگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@niniyar_2    

کی قراره سایت درست شه؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت : مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر میکردیم نمیتونم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمونو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر... "
2740
امروز خیلی بیشتر بود الان جدید ترین تاپیک برای ۴۰ دقیقه پیشه

چرا درستش نمیکنن اه

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
ن بابا خوبه گفتی🤣

امیر دارم برات بصبر 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
@niniyar_2     کی قراره سایت درست شه؟

عزیزم بزودی درست میشه بروزرسانی داره انجام میشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
عزیزم بزودی درست میشه بروزرسانی داره انجام میشه

متشکرم

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت : مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر میکردیم نمیتونم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمونو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر... "
2706