2752
2734
عنوان

خواهرم جوری رفتار میکنه ک انگار …

| مشاهده متن کامل بحث + 1564 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام حرفتون از نظر من منطقی نیست سطح توقعتون از اطرافیان رو ببرین رو صفر چون نه فقط خواهر شما بلکه کل دنیا همین مدلن تموم خواهر برادرا همینن

علاوه بر این دلیل نمیشه جون خواهرتون پولداره پس باید مثلا پول میدادن پسر شما ماشین بهتر بخرن مگه مشکلات مادی شما یکی و دوتاس ک بخواد با کمک خواهرتون حل شه ؟؟؟ قطعا که نه

اما خوبه ک خواهر برادر گاهی یاد هم کنن و احترام بهم بزارن 

2731

این دوره نباید از کسی توقع داشته باشی به جای حسرت خوردن و توقع داشتن بگید خدا مالشونو بیشتر کنه و خدا به شما هم بده ان شالله وضع شماهم خوب میشه 

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
نه خواهرم خونه داره  از اول که ازدواج کرد عین یه پرنسس داره زندگی میکنه تا الان  ولی من ...

ننه جان همین ک از اول چشمت دنبال زندگی مردم بوده باعث شده تو سن ۵۰ سالگی هنوز حسرت زندگی بقیه را بخوری و توقع داشته باشی یکی دیگه کار کنه بده شما 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 

من اگه یه چیزی بخرم دلم میخواد بهترشو برای خواهرم بخرم

اما اولا یاد بگیرید از کسی توقع نداشته باشید

دوما اگر کمک می‌کرد خواهرتون خیلی خوب بود

ولی اگر  نمیکنه شاید یا خودش نمیخواد و دلش نمی‌کشه

یا شوهرش واقعا اجازه نمیده

تو چرا خدااااا به ایییییین بزرگی رو ول کردی و انتظار روزی از خواهرت و شوهرش داری؟؟؟؟؟

اصل کاری رو دریاب

شوهر خواهرت کیه

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

خواهرت به شوهرش نمیتونه بگه که کمک مالی بکن به خواهرم

شما جمعا ۱۵۰ عیدی دادی 

اونا نفری ۱۵۰

بنظرم اینطور فکر کردنتون اصلا درست نیس

شوهر خواهرتون پولداره واسه خودش و زندگیه خودش پولداره 

نهایتا تو همین مناسبت ها میتونه دستی بکنه تو جیبش 

نه اینکه بیاد وقتی بچه های خودش هس واسه بچه های خواهر زنش ماشین بخره 

حسادت بیجایی هس...

اون دارایی برای همسرشونه نه خواهرتون شاید اختیار نداره

توقعه نابیجا آدمو نابود می‌کنه سعی کنید خودتون تلاش کنید از کسی انتظار نداشته باشید 

‌‌< حالِ بُحران زده‌ام معجزه می‌خواهد و بس!

شاید می‌ترسه ناراحت شی 

بعدشم حقوق شوهرشه شاید اون راضی نباشه ،درکل توقعتون بی جاست

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

یا دلش رو نداره و خودش دوست نداره،یا شوهرش اجازه نمیده

ما هم تو فامیل داشتیم و داریم،عیدی هم نسبت به بقیه خاله و دایی و عمه و عمو باز این کمتر میداد ولی موقع دادن یه ژستی می‌گرفت انگار هزارتومنش ،یک میلیون بود

و توقع چاکرم مخلصم و ،، از ما داشت 

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
فقط دخترشو عروس خودت کن دختر بزرگشو ،،،،،کمک خودت نکنه دست پسرت رو که میگیره خونه و ماشین بهش میده ا ...

اینا چه ایده هاییه به ملت میدین 

ببخشید ولی شما ازین خانمم حرص درار ترین خجالت نمیکشین واقعا ؟

بعدشم صد سال سیاه نه پدر مادره دختره قبول میکنن نه خود دختره 

دختری که باباش بنز داشته چرا باید عروس یه خونواده بشه که خونشون پنجا متره یه پراید قسطی هم دارن ؟ 

اینارو برای توهین نگفتم برنخوره به کسی منظورم اینه هرکسی در حد خودش باید ازدواج کنه