2737
2739
عنوان

خواهرم جوری رفتار میکنه ک انگار …

1551 بازدید | 48 پست

من ۵۰ سالمه دوتا پسر دارم یکی ۲۱ ساله یکی ۲۵ ساله 

همسرمم بازنشسته اس کارگر یه کارخونه بود 

خیلی از اوقات دست ما خالیه و از اولم اینجوری بودیم از موقعی که ازدواج کردم تو یه خونه پنجاه متری زندگی میکنیم بچه هامم مجردن و البته سرکار میرن ولی خب به اینام درست و حسابی حقوق نمیدن 

ازینور خواهر من که پنج سال از من کوچیکتره با پسر داییمون که فوق العاده پولدار بودن ازدواج کرد 

این شوهر خواهرم تاجر مصالح اس ویلا دارن شمال خونه ویلایی دوبلکس تو عظیمیه کرج ماشینشون بنزه و کلی چیزای دیگ…

من دردم ازینه که خواهرم ک انقدر داره یبار نگفته خواهر بیا ب شمام کمک کنم ، خب وقتی ی ادمی پولداره چه اشکالی داره ب بقیه کمک کنه

الان مثلا عید دیدنی ک امدن خونمون من نفری پنجاه به بچه هاش عیدی دادم ( خواهرم سه تا بچه داره ، ی دختر ۲۳ ساله ی دختر ۱۷ ساله و ی پسر ۵ ساله ) 

ما که رفتیم خونشون اون نفری ۱۵۰ ب بچه های من عیدی داد 

خب من دستم خالی بود نداشتم بیشتر از پنجا تومن بدم اون چرا نفری ۱۵۰ تومن عیدی داد با این همه دارایی ؟ نمیتونست یکم بیشتر بده 

یا مثلا من خواهرزاده بزرگم به محض اینکه ۱۸ سالش شد باباش براش ی شاسی بلند خرید 

در صورتی ک ما بعد کلی بدبختی پسرم با قسط تازه ی پراید خریده 

خب نمیتونستن همون موقع به پسر منم کمک کنن تا بتونه ی ماشین بگیره ؟ پسرای من خواهرزاده هامو میدیدن حسرت میخوردن هنوزم همینه 

اینم بگم ما کلا دوتا خواهریم و دوتا برادر که از بینمون فقد همین خواهرم پولداره و کلا ما خانواده متوسطه رو به پایینی ایم 

بنظرتون خواهرم نباید ب من کمک کنه ؟ خب وقتی پولداره ، بِده مگه چی میشه ؟ ادمی ک زیاد داره چیزی ازش کم میشه؟ 

پس همخون بودن برای چیه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه وظیفه اش نیست عزیزم چرا اخه بده وا 

میتونه در حد یکی دو تومن کمک کنه نه در حد شاسی بلند 

یکم توقع تونو کم کنین از خووهرا 

اون نه خداس نه سر گنج نشسته قبله تو عوض کن 

منم یه خواهر دارم با همه خوشه ناله هاش برا منه گیر کردم خواهر شدم 

2731
2738

مادرشما که سنتون بیشترازماست 

دیگ باید بدونید ازکسی نباید انتظارداشته باشی 

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2706