2733
2739
عنوان

سوال پزشکی دارین جواب میدم..کاربراقا

| مشاهده متن کامل بحث + 3717 بازدید | 158 پست

سی سالمه 

چند ماهه تا ظهر که سرکارم و رو صندلی میشینم چیزیم نیست 

اما شبها به شدت پاهام بخصوص ساق پا و کف پاهام درد میکنه زباد هم پیاده روی ندارم 

کمرمم کمی درد داره 

دکتر مغزو اعصاب برم  یا ارتوپد

چی میتونه باشه؟ 

خونواده خودت عنتر بی خاصیت

@niniyar_2     من با استارتر یک شوخی کردم پست اول. آقا بود ایشون. بعد این خانم به خوانواده من توهین کرد. اصلا من کاریش نداشتم به ادب ایشون رسیدگی کنید

من پسرم🔵 با افتخار خاله زنک هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای ریزش مو چه ازمایشی باید بدم؟؟؟

هورمونی

cbc

vitd3

ودرکل ازکایش های روتین

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
درود بر شما تفاوت فشار خون بالا با پایین چیه؟ و از روی خوابیدن رگ های پشت دست میشه گفت فشار پایینه ...

مربوط ب فشار سیستول که همون کار قلب میشه که خونو میفرسته بیرون و اون فشار پایین میشه کفت زمان استراحت قلب.. قسمت دوم  متوجه نشدم

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
2731
درباره ماستیت اطلاعات دارین؟

بفرمایید بتونم حتما

2738
دوستان بعد قطره پرسیکا باید دهنو بشوریم یا نمیخاد؟؟

مثردی نداره ولی بلافاصله نباشه بهتره 

خدا خیرت بده و خدا یارت باشه و دستت بگیره 

💙

لطفاً لیست آزمایش برای چک کردن هورمون ها و ویتامین ها هست می‌فرمایید 

دکتر عمومی برم برام می‌نویسه یا حتما باید برم متخصص؟ 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
سلام خدا قوت  آیا واریس پا با اسکلروتراپی درمان میشه؟؟

سلام بسرط یک لایف استایل درست 

شوهر خواهرم پتاسیم خونش به شدت پایینه در حدی که پاهاش نزدیک فلجیه....هر دارویی مصرف کرده هر آزمایشی بگین داده سی تی اسکن سونو آزمایش خون ....هیچی تو بدنش مشکلی نداره کاملا سالمه اما معلوم نیس چرا پتاسیم خون بالا نمیاد شما میدونید ممکنه مشکل از چی باشه؟؟؟؟یا اگه فلج بشه دیگه خوب نمیشه ؟؟؟

2706