2733
2739
عنوان

سوال پزشکی دارین جواب میدم..کاربراقا

| مشاهده متن کامل بحث + 3828 بازدید | 158 پست
داداشم فشار خون بالا داره اهمیت نمیده هر چند وقت یبار حالش بد میشه قلبش درد میگیره با سرش  چطو ...

بگو اگ ماشین یا موتورت خراب بشه نمیبری تعمیر آیا؟؟؟ 

بگو خودتم تعمیر و آچار کشی میخای 

آخ از این مرد هاااا آخ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیر ج میدم چون تو جاده ام انتن میپره

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
سربتشووو دادم یکساعته تبش بالاس میخام شیاف بزنم زود نیس؟

اول که باید دوزش رو دقیق بدی،کم تر بدی اثر نداره.

بعد هم مدت زمانی هر ۴ ساعت،اگه دوز دقیق بوده و ۱ ساعت گذشته صبرکن و با تن شویه دماشرو نرمال کن.

یه سوال مربوط به زیبایی دارم 

برای پف پشت چشم با کم کردن وزن امکان برطرف کردنش هست؟

و یه سوال دیگه اینکه من موقعی که سرما میخورم یا گریه می کنم فک درد شدید میگیرم 

حتی گاهی اوقات تق تق موقع خوردن غذا صدا میده 

مشکل از چیه به نظرتون؟

خدا خیرت بده

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
خو ناوری باسی دین بکی دت خون . به همو یان 😂

اوه بخوی نینوسیوه. ای کاربرکیه کپی کردوه. دیهوه بزانیت چیکوتوه در موردی. امیش بوم معنی نکردوه کوتم با نبیته شر لیان😂😐

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…