2733
2739
عنوان

بازم نووون ماست گذاااشت جلو مهمون !!

6176 بازدید | 118 پست

مهمونا سر زده و بدد موقع اومدن

از اونجایی که ب بچش گفت میوه زیاد نخور اشتهاتو بزار واسی شام فهمیدیم انتظار شااام دارن

مام مرغ و گوشت نداشتیم تو خونه...

نظرر داشتیم با کتلت و مخلفات پذیرایی کنیم ازشون

که مامانم بزرگم از راه رسید و دیدم داره کاسه ردیف میکنه ماااست بریزه

با صدای بلندم میگفت تو تا کی بخوای اینا رو سرخ کنی سفره رو پهن کن مردم گشنن..

و نوون ماست گذاشت جلوشون! 

نمیدونم ولی خیلیی خجالت کشیدم..

نتونستم بمونم اومدم تو اتاقم فقططط...

خیلی زشت شد نه؟؟؟

داشتم رنده میکردم اخه خورد کن و اینام نداریم طوول میکشید قطعا ولی خب بازم ...

سرزده بیان همین میشه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگ‌مهمونی ک برای خودش ارزش قائل نباشه همینجوری بیاد همون نون و ماستو باید بخوره 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
2731

حداقل تو غذا تو درست میکردی ، بعدا یه لقمه میخوردن

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
2740

😁 شب هرچی سبکتر بهتر

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706