2733
2734
عنوان

میشه ۴۰ نفر دعا کنن امشب بختم باز بشه ۳۵ سالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شالله عزیزم اگه بصلاحته مادرم خیلی خاست ازدواج کنه قدیما بعد الان شوهرش تو جوونی مرد و ما ۳تا بچه یتیمیم خیلی سخته بذار هرچی بصلاحته انشالله که سایه پدرو مادرت بالا سرت باشه قصدو نیت ازدواج کنی حتما میشه 

2731
من تازه یکی دو روزه که فهمیدم باردارم(بعد ۵ سال انتظار) میگن دعای زن باردار مستجاب میشه.. تازه دعای ...

توروخدا دعا کن توی همین یکی دوماه خبری بشه خدا میدونه چقد بقیه خوشحالن از وضعیت من دعا کن الهی بچت سالم بدنیا بیاد و عاقبت بخیر بشه😭😭😭😭

دوست دختر لوسیفر🖤

ای خدا می‌دونم که هستی می‌دونم که نگاه می‌کنی پس به لطف و رحمتت قسم بخت عاطفه جان و من را هم(مریم) به زودی زود باز کن تا ما هم طمع عشق و خوشبختی رو بچشیم خدا جون باور کن این دستور نیست این التماس و اصرار از ته دلمه لطفا به دل ما هم نگاه کن و تیک حاجت روای رو همین امشب برامون بزن ، به بزرگیت قسم باور کن خسته ایم خسته تنهایی فقط فقط برازنده ای خودته برای ما یه همدم خوب و آرامش خوشبختی امضا کن ، خدا جون باشه ، ما کسی رو جز تو نداریم یعنی بزرگتر از تو سراغ نداریم پس رحمتت از مون دریغ نکن🥲🙏🏻

ای خدا می‌دونم که هستی می‌دونم که نگاه می‌کنی پس به لطف و رحمتت قسم بخت عاطفه جان و من را هم(مریم) ب ...

به خدا قسم بهش گفتم نمیدونم چطور ازت بخام همه راه هارو امتحان کردم .خدایا به بزرگیت قسم نمیدونم چی بگم و چی بخونم که حاجت روام کنی🌱💔

دوست دختر لوسیفر🖤
دعا کنید به زودی خبری بشه🥲

به امید خدا میشه.

هر روز صبح با حس خوب توی یه دفتر شکر گزاری کن که به فلان چیز رسیدی. من با این روش به دوتا از آرزوهای محالم رسیدم. سعی کن همیشه حست مثبت باشه و در مورد چیزای خوب حرف بزنی. پیش کسایی که غیبت میکنن نشین