2733
2734

من نشستم به در و دیوار نگاه میکنم چون دعایی نبوده نخونده باشم 

شما دعام کنید اسمم عاطفه ۳۵ سالم شده 😪😪😪😪 الهی خیر ببینید

من عجله دارم‌چقد صبر کنم همین ماه میخام خبری بشه 😪

حتما عزیزم ایشالله حاجت روا بشی و خوشبخت بشی بهترین هارو برات از،خدا میخوام😍❤

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید

براتون دعا کردم ان شاءالله یه ازدواج سالم و خوب داشته باشین 🦋

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

چه جالب اسم منم عاطفه اس و ۳۵ سالمه

ان شاءالله به حق این شب عزیز یه همسر پاک و خوب نصیبت بشه 

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

برات دعا کردم که انشالله یه ازدواج خوب و موفقی داشته باشی

میشه برای منم دعا کنی به هدفم برسم امسال قبول شم

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....

چله آیت الله حق شناس رو بدون شک بخون و تردید نداشته یاش.

توی گوگل بزن

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️ چیزی به زبون نمیارم اما حسرتش داره اذیتم میکنه...خدایا به همه اولاد سالم و صالح بده...به منم بده🌱
2706