2733
2734

توصیه های حاج اقا پناهیان برای اعمال شب قدر.

"چگونه توبه کنیم"

امام صادق علیه السلام فرمودند: به خدا کسی از گناه نجات پیدا نمیکند مگر اینکه به گناهش اقرار کند .

دعا کنید برای استجابت، اگر ندانیم چه می‌خواهیم و از چه چیزی توبه میکنیم پس چه چیزی برای شما استجاب شود و پاک شود؟ 

از خداوند دین بخواهید.

خداوند گفته هرکس از من دور شود زندگی اورا سختتر میکنم "

تا به سمت خدا باز گردد، چرا در دوره امام زمان "عج زندگی آسان میشه بهخاطر دینداری مردم 

از خداوند تقوا بخواهید تا کارهایتان به درستی پیش بروند.

توبه کنید از چه ؟ بگویید خدایا مارا ببخش ماروی دین تو حساب باز نکردیم فکر کردیم میشه دینو دور زد و نتیجه شد این.

طرف میگه خدایا ببخشید چشم چرانی کردم فهمیدم ناراحت میشی دیگه گفتم توبه کنم 👈این توبه نیست❌

توبه یعنی اینکه مثلا بگی خدیا من دنبال لذت بودم فکر میکردم با چشم چرانی به این لذت میرسمو من اشتباه فکر کردم بلکه این لذت را با بستن چشم میشد به دست آورد.

ما با گناه به خودمان چاقو زدیم و خداوند بخاطر آسیبی که به خودمان میرسه ناراحته نه اینکه همینطوری چون گناه کردی ناراحت باشه این ناراحتیش دلیل داره.

دین چیزیه که به ما نشاط میده ، عقل و درایت میده ، شانستو میبره بالا و قدرتتو میبره بالا.

حالا گناه یعنی چی؟ یعنی بی دینی کردن ، بی دینی کردن یعنی چی؟ یعنی منافع دنیایی خود را نابود کردن ، جسم و غریزه و روح را نابود کردن .

چرا توبه کنیم؟ 

یکی اینکه گناه یعنی بی دینی کردن و خراب کردن منافع دنیایی

و دون میبینی بر اثر بی دینی کردن از همه دنیا عقبتری، قلب و عاطفه ات را نابود کردی ، مگر نه اینکه تو باید کسی باشی که عطوفت و نشاط داشته باشی ؟ عشق را تجربه کنی ، شبو روز نداشته باشی و هر جا مینگری آقا " یابن الحسن " را ببینی ، اما الان مثل آهن شدی زمخت و بی رحم و قساوت پیدا کردیم بخاطر گناهانمون.

امشب از خدا بخواهید هم شمارا ببخشد و هم افراد گناهکار را "چون نمیشود در میان مردمان بد ، خوب ها هم راحت زندگی کنند"

بگید خدایا گناه کردم دنیامو خراب کردم اخه دین یعنی آباد کردن دنیام و من روحمو خراب کردم و از خدا بخواهید ببخشه تورو .

خدا وقتی توبه شمارو شنید شمارو بغل میکنه و از شما استقبال میکنه نه اینکه شمارا بزنه و از خودش دور کنه.

از آقا "عج بخواهید بین شما و خدا آشتی بر قرار کند .

از رحمت خداوند نا امید نشوید

دوستان عزیز در این شب های پربرکت و خاص از همه شما التماس دعا دارم

لطفا دعا کنید برا دل پردرد مهدی "عج 

برای اینک همه درست بندگی کنیم برای خدا

برای اینک همه پیرو ولایت علی ابن ابیطالب علیه السلام باشیم و بمونیم. برای ظهور مهدی ارواحنافداه و وفا داری ما به اقا دعا کنید برای آزادی بچه ها ی فلسطین از هراس و جنگ و خونریزی دعا کنید،

برای نائب اقا دعا کنید که هم خودشون هم ولایتشون حفظ بشه و بمانه تا صاحب الزمان ظهور کنند و ولایت به دست امام زمانمون بدهند 

و دعا کنید برای زندانیا ، بیماران،معتادا ، جوون هامون 

ازدواج هایی که موفق باشه و آسان پیش بره 

برای اقاجونم و دوتا مادر بزرگام و پدربزرگم که حالشون خوب بشه و بیماریشون خوب بشل

برای رهایی افکار من چیزهای بد و  از نشخوار 

التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742