2737
2739
عنوان

با شوهرم بحثم شده بود

137 بازدید | 5 پست

تو جلو در تو کوچه داشتم باهاش حرف میزدم مثل همیییییییییشه مادر گرامیش از راه رسید دید دارم گریه میکنم گفت چی شده گفتم با پسرت یخورده حرف بزن خسته شدم دیگه همینجور که داشتم توضیح میدادم رفت  چقدر مهم بود براش 

خوشبحالش بهش حسادت میکنم نوش مریض بود برادرشوهر زندان بود اون خواهرشوهرم شوهرش زده بود تلویزیونشو خورد کرده بود هییییییییچی براش مهم نیست

از مشکلاتت به مادر شوهرت نگو 

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

راز جوانی

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوشبحالش غم هیچکسو نمیخوره نه مثل ما که مرغ همسایه کج راه بره غصشو‌میخوریم

هییییچی براش مهم نیسن هیییییچی نوش بیمارستان بستری بود اصلا عیادتش نرفتن گفتم کدوم بیمارستانه میگفت نمیدونم