2737
2734

ما فردا می خواهیم بریم سفر با مامانمینا ..الان فهمیدم پدرشوهرم هم میاد باهامون و اینکه شب میاد خونه ما بخوابه ....یعنی همیشه باید موی دماغ باشه سر موصوعاتی ازشون دل خوش ندارم .یه بار رفتیم سفر و این اقا هم اومد بعد همسرم بحق کرد منم بالاخره یه جوابی دادم بهش عوضی اومد گلوم رو گرفت داشت خفم میکرد پیرمرد سر اینکه چرا ب پسرم اینطور گفتی ....

حالا پرو میخواد با ما بیاد سفر و بد تر اینکه شب هم تا دو ساعت دیگه میاد خونمون ...

بعد اونوقت همین شوهر یکاری میکنه که هیچ وقت با دل خوش خانوادم خونم نیان ..و خیلی وقته نیومدن .این سفر هم تو امپاس قبول کردن

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا دوست ندارم برم سفر ..سر این موصوع با مادرم هم خوب حرف نزدم ناراحت شدم ...

کل خونه هم صبح مرتب کردم منتهی پسرم با اسباب بازی هاش ترکونده دوباره ..بدنم درد میکنه ..خداااااا اخه چرا 

😐وا خب بیا خونه پسرشه خوب کاری میکنه 

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
2738
یاخدا پدرشوهرت گلوتو گرفت؟؟؟؟؟

پیرمرد هیچ وقت ازش نمیگذرم اصلا قفل بودم اون لحظه ماتم برد...حالا خواهرش هم ب دروغ گفته بود من چک زده بودم به پدرش!!!!یعنی اصلا همچین چیزایی سمت ما قفله ...هنگ کردم ..به خاطر این از چشمم افتادن همشون ..

تنها راهش اینه رک بگی بگو شرمنده فردا قراره جایی برم بمونه بعدا 

همین شوهر بهش گفته دیگه ...اینو بگم شر ب پا میکنه . خسته ام خیلی از همه چی 

از شوهرم هم ناراحتم دیشب خواب ترسناگ دیدم بدنم قفل شد نمیتونستم تکون بخورم بعد ک بیدار صدم منو مسخره میکنه به جای اینکه بگه ابی چیزی نمیخوای