2737
2739

منظورم فقط توی فامیل نیست حتی توی جامعه توی شهر و بازار که توجه میکنم بخدا از رفتار زوج ها معلومه. همه واقعا دارن زندگی متاهلی رو تحمل میکنن 

نمیگم مردها خیلی خوشبختن ولی تا جایی که دیدم مردها شرمنده دلشون نمیشن همیچوقت هم عذاب وجدان ندارن ولی زنها ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون زندگی همینه

زندگی خوشی و ناخوشیش در کنارِ همه

سختی و راحتیش باهمه

حتی تو مجردی هم هیچی یکسان و یکنواخت نیست

چون زندگی همینه

و اینکه مردم مشکلاتشون رو بیشتر بیان میکنن تا خوشی هاشونو

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
2740
یکیش من،😎دیدی برم کار دارم

خداروشکر من حتی چند وقت پیش توی یه غذا خوری ارزون دیدم یه مرد واسه زنش حتی یه فلافل نخرید زنه برگشت نگاهش به من برخورد کرد هنوز نگاهش تو یادمه چقدر درکش کردم 

برا یه تعداد خاصی خوبه 

ولی ازدواج با این تفکرات مردسالارانه به درد نمیخوره یعنی دقیقا از تحت سلطه پدر مستقیم میری زیر سلطه شوهر پدرشوهر و حتی یک عدد برادر شوهر ریقو الدنگ 

و باید به عنوان کیسه بوکس مادرشوهر جواب گوی عقده ها نداشته ها و حسرت های گذشته مادرشوهرت باشی 

باید لج باری و حسادت خواهر شوهر و جاری رو تحمل کنی 

و شاهد موجی از دخالت و فضولی از سمت عمه خواهر زاده شوهرت و تمام جد و آباد شوهرت باشی 

به همه اینا بددهنی فحش خیانت خساست شوهر هم اضافه کن 

دقیقا خودتو از دختر خونه به کلفت خونه پدرشوهر و شوهر تبدیل میکنی 

چون زندگی همینه زندگی خوشی و ناخوشیش در کنارِ همه سختی و راحتیش باهمه حتی تو مجردی هم هیچی یکسان ...

نه من آدمی نیستم که فقط ظاهر زندگیها رو ببینم یا فقط به شنیده هام اکتفا کنم واقعا همینطوره که میگم حتی اونایی که انگار خوشبختن اتفاقا مشکلات جگرسوزی دارن که بیان نمیشه

یکیش منم 

خوشبخت زیاده اما چون نینی سایت پر از تاپیکهای دعوا و ایناس روی مغزت اثر گذاشته و منفی ها بیشتر به چشمت میاد چون اینجا زیاد دیدی 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
خداروشکر من حتی چند وقت پیش توی یه غذا خوری ارزون دیدم یه مرد واسه زنش حتی یه فلافل نخرید زنه برگشت ...

عزیزم زن خوشبخت هم زیاده تاپیک‌ های اینجارو نگاه نکن بیشتریاشون عشق و حالشون با شوهرشونه چس ناله هاشون اینجا☺️

درخواست ممنوع🙏
2706