2733
2739

عزیزان من عقدم منزل همسرم تو ساختمان عمو ایناش هست و آپارتمان کناریش هم باز کامل فامیل هستند 

ما دوتا دوچرخه تو پارکینگ گذاشتیم پسر عموهاشون ایراد گرفتن 

من میخوام بینم با توجه به تجربه های شما دوستان عزیز ایا بهتر نیست واحد خونمون اجاره بدیم و بریم یک خونه دیگه اجاره نشین باشیم و با فامیل نباشیم فامیلشون خیلی زیاد از اندازه حسود و بخیل هستند 

اصلا تا اخر نخوندم 

زندگی کنار فامیل و اشنا فقط ارامش خودتو میگیره 

برو خونه جدا اجاره کن رااااااحت بشین

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب وقتی همسرت تو اون ساختمان واحد داره از امکاناتش مثل پارکینگ هم باید استفاده کنه ولی اره بهتره او ...

من وقتی دیدم به دوتا دوچرخه ایراد گرفتن یکم میترسم برم اونجا زندگی کنم

اجاره نشینی کار درستیه؟؟ نمیدونم چیکار کنم همسرم شغلی نداره فعلا اجاره بریم اذیت نمیشه؟ میگم همین خونشونا اجاره بدن بریم اجاره والا کسیم نفهمه کی میریم کی میایم 

2728