2737
2739
عنوان

عزیزان خوش قلب نی نی سایتی ... 💚

115 بازدید | 6 پست

خیلی خیلی التماس دعا 🤍✨

لطف و نگاهِ ویژه‌ی خدای مهربون، به تک تک قلب‌های زیباتون 💚

یادتون باشه؛ موقع دعا هیچ شکی به دلتون راه ندید. خدای ما خدای برآورده کننده‌ی خواسته‌های غیر ممکنه. پس بخواهید، هرآنچه که قلبتون می‌خواد 🤍

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرِ تازه🤰🏻🥰🤍🐥 دانشجوی دکتری💓پژوهشگر👩🏻‍🔬رشته و شغلی که از اول عاشقش بودم🫀کوردِ زاده‌ی تهران و در حال حاضر مسافرِ سرزمین‌های دور🍭ما دخترا باید سعی کنیم همیشه مستقل باشیم🦄پس از حالا واسه مستقل بودنت برنامه‌ریزی کن🤞من دوست دارم در حد توانم در آگاهسازیِ دوستانم در این سایت تلاش کنم و این کارو به بقیه هم توصیه می‌کنم💚کتابهای خوبی که میخونم رو بهتون معرفی می کنم در این هشتگ: #کتاب_با_نازوند 📚 توجه !! اگه یه تاپیکی رو قفل می‌کنم به این دلیله که احتمالا در اون بازه‌ی زمانی وقت ندارم پاسخگو باشم و نمی‌خوام شرمنده‌ی الطاف عزیزان بشم. 
عزیزم انشالله حاجت روا بشی دارم صلوات میفرستم دعات میکنم 

مرسی عزیزدلم 😍 حاجت روا باشید ان‌شاءالله. برای شما از خدا برکت و برآورده شدن خواسته ها و آرامش و سلامتی آرزو می‌کنم 💚💚💚

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرِ تازه🤰🏻🥰🤍🐥 دانشجوی دکتری💓پژوهشگر👩🏻‍🔬رشته و شغلی که از اول عاشقش بودم🫀کوردِ زاده‌ی تهران و در حال حاضر مسافرِ سرزمین‌های دور🍭ما دخترا باید سعی کنیم همیشه مستقل باشیم🦄پس از حالا واسه مستقل بودنت برنامه‌ریزی کن🤞من دوست دارم در حد توانم در آگاهسازیِ دوستانم در این سایت تلاش کنم و این کارو به بقیه هم توصیه می‌کنم💚کتابهای خوبی که میخونم رو بهتون معرفی می کنم در این هشتگ: #کتاب_با_نازوند 📚 توجه !! اگه یه تاپیکی رو قفل می‌کنم به این دلیله که احتمالا در اون بازه‌ی زمانی وقت ندارم پاسخگو باشم و نمی‌خوام شرمنده‌ی الطاف عزیزان بشم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزدلم 😍 حاجت روا باشید ان‌شاءالله. برای شما از خدا برکت و برآورده شدن خواسته ها و آرامش و سل ...

ممنونم عزیزدلم انشاالله بهترین ها سهم قلب مهربونتون باشه ❤️ 

2731
ممنونم عزیزدلم انشاالله بهترین ها سهم قلب مهربونتون باشه ❤️ 

ممنون عزیزِ خوش قلب ❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40