2733
2734

الان بهش زنگ زدم بگم گوجه بیار گفت چرا انقد  زنگ میزن یمگه من تورو امروز بیرون نبردم یکساعته خونه نیستم چرا دوبار زنگ میزنی منم میخوام اگه اومدخونه بهش بگم لازم نکرده ببری بیرون که منت بزاری من هیچ احتیاجی به تو ندارم فکرنکن چون توخونت نشستم و حرفی نمیزنم خیلی خوشبختم ... میخوام اینارو بهش بگم خیلی دلم پره ازش 🥺

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من برای افطارم نون و آش خرید دهنمو سرویس کرد😆مثلا انگار بقیه مردا نون نمیخرن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731

اشتباه نکن 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2738