2733
2734
عنوان

شوهرم ساکت موند

285 بازدید | 17 پست

با خواهرشوهرمم تو پیام بحث میکردم بعد یهو دیدم زنگ زد حواب دادم دیدم شوهرش... گذاشتم رو بلندگو و بعد  شوهزش به من گفت بی شرف و منو فش داد منم جوابش دادم... شوهرم تمامی لحظات شاهد ماجرا بود اما نه زنگ زد به دامادشون و نه اون لحظه چیزی گفت... حالا داماد پرو اونها زنگ زده بود به پدرم و گفته بود ک دخترت به من توهین کرده درصورتی ک اولش اون به من توهین کرده بود.... پدرم و داداشم گفنم ک اون به من توهین کرده جوابش رو دادند....

ولی شوهر من اونحوری ساکت موند...

هرچی ک تو این ۴ سال زندگی بهش عشق داشتم ازبین رفت...اصلا توقع نداشتم ک احازه بده یه مرد دیگ بع من توهین کنه فحشم بده...

از اون روز دیگ نمیتونم مثل قبل دوسش دلشته باشم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهز خوبه شما ی مرحله هز من جلوتر.  من مطمئنم همچین موقعیتی پیش بیاد اصلا گله هم کنم شوهرم میگ خفه شو بزار فحششو بده 

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
2740
سر چی بحث می‌کردید ؟

خواهرش بهم گفت با غلتک از روت رد میشن من مامان نیستم ک جوابت ندم بی شخصیت اینا‌.‌....

والا خواهرش از همون اولش با من مشکل داشت.‌‌..منو میدید روشو میکرد اونور... الکی بهانه میکنه بخاطر بیماری قلبش منم گفتم من مادرت نیستم ک تو رو ملاحظه میکنع ... هرچی بگی من جوابت میدم

حق داری ولی ب نظرم بخاطر شخص سوم زندگیتو خراب نکن.

سکوتش به این خاطره که هم تورو دوست داره هم خواهرش رو.

خواهرش رو کم رنگ کن زندگیت رو بکن..

خواهرشم بلاک کن.

اصلا هم نذار بفهمن شوهرت اون حرفا رو شنیده و ساکت بوده

شوهرت به درد جرز دیوار میخوره

بذارش ساعت ده جلو در

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
حق داری ولی ب نظرم بخاطر شخص سوم زندگیتو خراب نکن. سکوتش به این خاطره که هم تورو دوست داره هم خواهر ...

خواهرش کلا ک تو این ۴ سال یکبار اومده خونمون همیشع حسودی داداشش کرده نمیشه بهش گفت خواهر 

ولی هر وقت از شوهرم ناراحت میشم یادم میوفته کارش  نفرت میگیره کل وجودم رو

2706