2733
2734
والا من که تاحالا بیشتر از ۱۰ نفر مهمون ندادم چرا ۴۰ نفر؟🥴

مامانم اینا خواهرم اینا داییا مادربزرگ خالم دختر دایی بعد اینکه مادرشوهرم و ما تو یه ساختمونیم یه دونم خواهرشوهر دارم نمیشه دعوت نکرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم اینا خواهرم اینا داییا مادربزرگ خالم دختر دایی بعد اینکه مادرشوهرم و ما تو یه ساختمونیم یه دو ...

ولی از من به شما نصیحت جفت خانواده هارو باهم دعوت نکن جدا جدا بگو 

2731
ولی از من به شما نصیحت جفت خانواده هارو باهم دعوت نکن جدا جدا بگو 

مجبورم منم از خدامه باهم نباشن ولی تو یه ساختمونیم نمیشه مردا باید پایین باشم خانما بالا خونه خودم جام کوچیکه 

مجبورم منم از خدامه باهم نباشن ولی تو یه ساختمونیم نمیشه مردا باید پایین باشم خانما بالا خونه خودم ج ...

کاش ۳ مرحله دعوت میکردی

یا خونه مامانت میگرفتی 

چون منم شرایطتم مشابه شماس حرف و حدیث بعدا به گوشم رسیده

کاش ۳ مرحله دعوت میکردی یا خونه مامانت میگرفتی  چون منم شرایطتم مشابه شماس حرف و حدیث بعدا به ...

متاسفانه خیلی شرایط بدیه نتونی حتی مامانتو تنها دعوت کنی مجبوری مادرشوهرتم باشه خیلی بده

متاسفانه خیلی شرایط بدیه نتونی حتی مامانتو تنها دعوت کنی مجبوری مادرشوهرتم باشه خیلی بده

الهی بحق این شبای عزیز جفتمون خونه بخریم و بریم از تو ساختمان مادرشوهر. واقعا سخته

2740
الهی بحق این شبای عزیز جفتمون خونه بخریم و بریم از تو ساختمان مادرشوهر. واقعا سخته

برا من شرایطم فرق میکنه خرجشون با شوهرمه این خونه ام ارث پدری بوده برا پدربزرگ شوهرم که همرو از عمو و عمه گرفته خیلی برا اینجا جون کنده تک پسرم هس