2737
2734
عنوان

یه سوال از فیزیک یازدهم دارم

121 بازدید | 12 پست

ذره ای با بار منفی q به سمت شما می اید و در اثر عبور از یک میدان مغناطیسی به سمت راست منحرف میشود جهت میدان چگونه است؟ 

لطفا اگه حس ششم یا ف ال گیری امضای منو می بینه بگه کی می بینمش 🥺🙏 امیدوارم کسی که منو ذره ای هم دوست داشته باشه خدا بهش سلامتی و پول فراوان هدیه کنه 😁 در نا امیدی بسی امید است چون خدای من خدای مهربان و معجزه است 😍درسته خیلی گناهکاریم اما خدایا همه ما دلمون به نعمت ها و لطف شما خوشه 💝 ارادت خاصی به امام حسین دارم و آرزومه روز مرگم تو ماه محرم باشه 🙂 برای خیلی هاتون صلوات می فرستم شما هم تو دعا کردناتون من ِدختری دلتنگ رو یاد کنید مرسی🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو بار منفی جهت برعکس میشه دیگه  چپ فک کنم

چرا میدان به سمت چپ میشه؟ 

لطفا اگه حس ششم یا ف ال گیری امضای منو می بینه بگه کی می بینمش 🥺🙏 امیدوارم کسی که منو ذره ای هم دوست داشته باشه خدا بهش سلامتی و پول فراوان هدیه کنه 😁 در نا امیدی بسی امید است چون خدای من خدای مهربان و معجزه است 😍درسته خیلی گناهکاریم اما خدایا همه ما دلمون به نعمت ها و لطف شما خوشه 💝 ارادت خاصی به امام حسین دارم و آرزومه روز مرگم تو ماه محرم باشه 🙂 برای خیلی هاتون صلوات می فرستم شما هم تو دعا کردناتون من ِدختری دلتنگ رو یاد کنید مرسی🥰
2728

سلام وقتت بخیر

ببین وقتی بار منفی هست باید از دست چپت استفاده کنی

چهار تا انگشت که جهت حرکته به سمت خودت میگیری و انگشت شصتت هم باید به سمت راست باشه چون به سمت راست منحرف شده یعنی نیرویی که بهش وارد شده به سمت راست بوده

و خب با این حساب اون چیزی که از کف دستت خارج میشه میدانه که به سمت بالا هست

سلام وقتت بخیر ببین وقتی بار منفی هست باید از دست چپت استفاده کنی چهار تا انگشت که جهت حرکته به سم ...

خیلی خوب توضیح دادین ممنونم که وقت گذاشتین

2740
سلام وقتت بخیر ببین وقتی بار منفی هست باید از دست چپت استفاده کنی چهار تا انگشت که جهت حرکته به سم ...

حتما نمی‌خواد از دست چپ استفاده کنی میتونی از دست راست استفاده کنی معکوس کنی همش دستو عوض کنی قاطی میکنی

حتما نمی‌خواد از دست راست استفاده کنی میتونی از دست راست استفاده کنی معکوس کنی همش دستو عوض کنی قاطی ...

بله میدونم من خودم دانش اموزم

بار منفی و الکترون رو میشه یا از دست چپ استفاده کرد یا برعکس دست راست