2733
2734
عنوان

بع همسر آیندم چی بگم درباره سایت😪😪😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 105 پست

اهااااا تو مردی 😂

الان فهمیدم 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توروخدا ازدواج نکن تو

من این همه شبو روز خودمو به اب اتیش میزنم...تلاش میکنم که روزی بشینم سر سفره عقد😶دستت درد نکنه

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
2740

ع من تازه فهمیدم کاربر آقایی

منم بودم شوهرم با پروفایل زنونه تو سایت زنا میپلکید و از اینجور تاپیکا میزد تا با زنا هم کلام بشه  پارش میکردم

حق داری استرس داشته باشی 

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
من این همه شبو روز خودمو به اب اتیش میزنم...تلاش میکنم که روزی بشینم سر سفره عقد😶دستت درد نکنه

🤣 

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید

خدایا تاپیک به این سمی تا حالا ندیده بودم که دیدم !👀😂

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
یه خل دیگم هس اون واقعا اقاس اسمش بلوند طلاییه😂 تاپیکاش کلا هَزیونه😂

ممنون ک با هر لحنی نظر میدم....

.

😶😭😄

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
2706