2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من چندسال درگیر جوش و لک صورت بودم یعنی صورتم افتضاح شده بود و جای تموم جوشا لک میشد انواع صابون و کرم و اینا رو امتحان کردم ی مدت هم قرص استفاده کردم که عوارض زیادی داشت(سر درد _ خشکی چشم و خیلی چیزای دیگه)

لایک

ما را می‌گردند ، می‌گویند همراه خود چه دارید؟ما فقط رویاهایمان را با خود آورده‌ایم ؛ پنهان نمی‌کنیم چمدان‌های ما سنگین است اما فقط رویاهایمان را با خود آورده‌ایم ! 
2740

تا رسیدم ب ی شوینده ی اسم لامینین(جلد آبی رنگ داره) روزی دو تا سه بار از این شوینده استفاده کردم

و ژل کلیندامایسین یک درصد(که جلد سفید و نارنجی داره) روزی چندبار استفاده میشه)

پماد آداپالن( جلد سفید و بنفش داره) هفته ای س بار استفاده میشه

لایک 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

فقط و فقط کسایی که پوست چرب دارن باید از این شوینده استفاده کنن چون چربی پوست رو کامل از بین می‌بره 

روزی دو تا س بار صورت شستع میشه که سعی کنید با آب ولرم بشورید نه خیلی داغ و نه خیلی سرد

روبالشی هاتونو تند تند بشورید

خابتون تنظیم باشه

و آب زیاد بخورید

ضد آفتاب مناسب پوست حتما استفاده بشه حتی اگه بیرون نرفتید. 

گوشیتون هم پاک کنید چون زمانی که با تلفن صحبت میکنید و ب پوست میخوره باعث جوش میشه 

سعی کنید ب پوستتون هم دست نزنید

2706