2737
2739
دوره درمانت چقد بود؟ روتبن پوستیت تو اون دوره تغییری کرد ؟

من حدود هفت ماه قرص خوردم که چون عوارض داشت و اذیت شدم قطع کردم و باز هم جوشا برگشت بدتر اینا رو استفاده کردم حدودا س یا چهار ماه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
برای سیاهی زیر چشم ترک کف پا و پوسته پوسته شدن لب هم سوالی داشتید در خدمتم😊

مرسی تگم کردی اجی

واسه سیاهی زیر چشم باید چیکار کرد؟

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
ببینید واسه رفع اونا فقط باید لیزر کرد ولی جوشایی که میخاید گود و لکه نشن از این پمادا استفاده کنید

اخه در حد لیزر نیست من دو تا جای جوش دارم که خیلی رومخمه بعد سنمم زیاد نیست که بگم درست نمیشه گفتم شاید با این محصولات اوکی بشه 

مچکر بابت راهنمایی

زور خدا از همه بیشتره💚 و میلیون ها رویا منو زنده نگه داشتن🩷✨
2706