2737
2734

من عصر چهازشنبه از یه پیج لاغری سفارش دادم گفتن عصر چهارشنبه با تیباکس پست شده وهزینه ارسال درب منزل ایا این صحت داره؟؟؟؟واینکه گفتش  کد هنوز نیومده بعد دوروز چرا کد رهگیری نمیاد بشدت دلشوره دارم میترسم کلاهبرداری باشه یکی هست بدونه ک ایا کدرهگیری تیباکس همون لحظه پیامک میشه یا طو میکشه؟؟؟؟هزینه تیباکس دم در میگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟

تیپاکس بدترین نوعه افتضاحه مشکل از انلاین شاپ نباشه تیپاکس قطعا یه بلایی سر بسته میاره

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم

لطفا از این داروهای لاغری استفاده نکن. یکی از اقوام مشکل کبدی وحشتناک پیدا کرده و نصف کبدش رو برداشتن. اکثرا توش مواد مخدر شیشه میریزن. باعث بی اشتهایی کم خوابی و انرژی زیاد میشه درسته لاغر میشی ولی عوارض خیلی بدی داره که این اقوام ما در حد مرگ پیش رفته.... 

2728