2733
2734
عنوان

شناسنامه ام پیدا شد😭🤩

261 بازدید | 19 پست

خدایا شکر

کاربر @گلساااااااار    

مرسی ازتون کاری که گفتید رو انجام دادم چن بار خوندم دیگه داشتم نا امید میشدم

تکیه داده بودم به دیوار داشتم با خودم فکر میکردم کلی مکافات داره برم دنبال المثنی و... یهو دیدم اخر کمدم ی چیزی مثل دفترچه هس مشخص نبود اخر اخر افتاده بود 

نمیدونم چجوری افتاده بود اونجا کمد و کشیدیم کنار دیدیم شناسنامه ام هس🤩😭

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺

وای چه حس خوبی  

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی خوندی

من صبح اومدم تاپیک زدم ایشون اومدن گفتن واسه گمشده نتیجه میده مثل اینکه ی کاربر هم دیروز گمشده شو رو بیداکرده بود

گفتن که سوره توحید رو تا ولم یولد بخونم بعد موکلین سوره رو قسم بدم تا پیدا نشه بقیه سوره رو نمیخونم 

بعد اینکه پیداش کنم سوره رو کامل بخونم و صلوات بفرستم

2740
سلامت باشی اره خداروشکر واقعا والا نمیدونم فقط همونجور که گفتن منم گفتم و قسمشون دادم

گیج شدم مثلا تا ولم یولد بخوتم بعد بگم موکاین سوره توحید توروخدا کمکم کنید(اینجوری بگم🙈😅)

خسته از زندگی .....
خدایا شکرررررررت 😭😭😭خدایا شکر و هزاران سجده ای ارحم الراحمین ،ممنون عزیزم که خبر دادی 

خیلی محبت کردین ممنونم 

اصلا باورم نمیشد حتی ی میلی هم جا نداشت که چیزی بیفته اونجا

اینقدر نا امید شدم گفتم خدایا یادت باشه دعا و رحمتت واسه بقیه اس خشم و گره و غضبت واسه منه😑

تکیه دادم به دیوار همزمان سوره رو میخوندم و قسمشون میدادم 

2706