2733
2739
عنوان

خانم های متاهل و موفق لطفا بیاید🥰🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 43 پست
توی اون لحظه چیزی نمیگم اگه حرفش زیادی ناراحتم نکرده باشه توی خونه و وقتی آرومه با زبون خوش میگم ولی ...

مشکل اینجاست من نمیتونم همون لحظه آروم باشم و چیزی نگم

زود بهم میریزم و عصبی میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واکنشی در لحظه ندارم جز سکوت و گفتن اینکه الان نمی‌خوام در مورد این مسأله صحبت کنم یا میگم بذار در مورد این مسأله بعدا حرف بزنیم در هر صورت اون لحظه چیزی نمیگم می‌فهمه ناراحت شدم اگه گیر بده بیا حرف بزنیم میگم الان ناراحتم میترسم حرفایی بزنم که هیجانی باشه و مفهوم حرفم رو درست نتونم منتقل کنم بذار واسه بعد 

بعد سر فرصت موضوع رو مطرح میکنم و حل میکنیم 

معمولا موضوع توی یکی دو روز حل میشه ولی شده یه موضوع خاص رو چهار سال سرش صحبت کردیم تا به توافق رسیدیم این بنیادی ترین و جدی ترین چالش زندگی مون بود ولی بالاخره مسیری که توافق مون بود و هر دو نفر هشتاد درصد توش رضایت داریم رو پیدا کردیم درسته برای پیدا کردنش خیلی هزینه دادیم و آموزش دیدیم ولی نذاشتیم حل نشده باقی بمونه

به نظرم وقتی سن ازدواج از ده رد میشه انگار همین گذر سن  باعث میشه ارزش های آدم ها و نوع نگاهشون کمی متفاوت بشه 

ما برای مچ شدن دوباره این ارزش ها چالش داشتیم 

اون کتاب مخصوص دوران اشنایی عزیزم نه ازدواج ، اگه اونو اجرا کنه رسما زندگیش به گند کشیده میشه برای ...

بله درست میگید برای دوران آشناییه 

ولی خیلی از نکاتی به درد ازدواجم میخوره.

ولی مردان مریخی ام شنیدم خیلی خوبه.

باید بخونم

2728
زیاد حرف میزنیم  بلدیم خودمون رو خوب توضیح بدیم

من مشکلم اینجاست اون موقع نمیتونم خودم رو آروم کنم و حساس هستم و زود عصبی میشم

راهکاری دارید؟

و اینکه چطور بعدش در رابطه با ناراحتیم با همسرم صحبت کنم!؟تا اثر گزار باشه

بله درست میگید برای دوران آشناییه  ولی خیلی از نکاتی به درد ازدواجم میخوره. ولی مردان مریخی ا ...

عاره گلم حتما بخون خیلی خوبه 

کتاب اشتباهات یک زن جلد یک هم خیلی کتاب مفیدی دوست داشتی اونم بخون

2738
تاثیری هم داره؟ اینکه همون لحظه بتونی خودت رو کنترل کنی و چیزی نگی خب واقعا کار خیلی سختیه

بعله...چون همسرم توی دل و مغز من نیست پس باید واضح و شفاف حسم نیازم ناراحتیم رو بگیم...البته من چون قراره مدام همسرم رو کنار خودم ببینم و باهاش زندگی کنم پس باید باهاش حرف بزنم و مشکلاتمون رو حل کنیم

یه نفر دیگه ناراحتم کنه اصلا نمیرم حرف بزنم با رفتارم و کم محلی و فاصله گرفتن نشون میدم ناراحت شدم

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
من مشکلم اینجاست اون موقع نمیتونم خودم رو آروم کنم و حساس هستم و زود عصبی میشم راهکاری دارید؟ و ای ...

عزیزم منم همین مشکل داشتم 

باید سعیمتو بکنی مراقبه و مدیتیشن خیلی کمکت میکنه 

بهش بگو بگو وقتی دعوا میکنیم بیا یکی مون اون جارو ترک کنه تا وقتی که اروم شدیم باهم دیگه راجبش حرف بزنیم 

اینطوری میشی اول برو یکجا که تنها باشی بعد چندتا نفس عمیق بکش اب خنک بخور 

با خودت حرف بزن خودتو اروم کن یا شروع کن پنج دقیقه مراقبه کردن تا وقتی اروم نشدی از اتاق بیرون نرو

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی حتما بخون درباره این که چطوری بعد دعوا باهم صحبت کنید توضیح داده

من خیلی سعی میکنم درست و حساب شده رفتار کنم واقعا چیزی عوض نمیشه به نظرم در درجه اول باید شریک زندگیتون باهاتون همراه بشه وگرنه هیچ سیاستی جوابگو نیست

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
من مشکلم اینجاست اون موقع نمیتونم خودم رو آروم کنم و حساس هستم و زود عصبی میشم راهکاری دارید؟ و ای ...

تمرین کنید 

گفتگوی موثر و تکنیک هاش رو مطالعه کنید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
واکنشی در لحظه ندارم جز سکوت و گفتن اینکه الان نمی‌خوام در مورد این مسأله صحبت کنم یا میگم بذار در م ...

چقدر عاااااالی👌

کاش منم بتونم گفتگو درست رو یاد بگیرم

بعد از عصبانیتم پشیمون میشم

اما خب 

خب طبیعیه  منم ناراحت و عصبی میشم ولی باهاش حرف میزنم ولو اینکه لحنم یکم تند بشه

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
2706