2733
2734
عنوان

توگوشی بچه برادرم ... چیزهایی دیدم که واقعا شوکه شدم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 79 پست
اره عزیزم ازاین فیلترشکنا داره بیرون براش میریزن هرماه 300 400 تومن میده  بهترین کارو میکنی .. ...

شما به داداشتون بگو بیشتر مواظبش باشن

اصلا گوشی رو موقع سال تحصیلی جمع کنن بهتزه

⚘خدایا شکرت❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما به داداشتون بگو بیشتر مواظبش باشن اصلا گوشی رو موقع سال تحصیلی جمع کنن بهتزه

همین الا به هوای پی دی اف .... درست کردن ..... 

توگروه مدرسه عضو بودن بهانه داره ...

میگه باید گوشی داشته باشم ...

متاسفانه تلگرام داره اون تبلیغات رو بله خانواده باید به فکر بچه باشه الان هر کی تازه دنیا میاد یه گ ...

حالا من اولش خ ی س کن رو سرخ کن خوندم😐😐🤣🤣

درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد فن هوتن می باشم❤
2728

شما کاری نکن اصننن کاری نکن 

حقیقتا منم همسنش بودم گوشیم داشت از اینا ولی کاری نمکیردم که اسیب برسه بهم خیلی عادی بود اغتضای سنه میگذره

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2738
من ب برادرزاده هام كار ندارم چون مث سگ مامانش پاچه ميگيره حتي ديدم سيگار ميكشه اما چيزي نگفتم ...

مامانشون اینجوری نیست 

منم درکل نه به خواهر زاده هام نه زنداداشام چیزی نمیگم ...

خواهرا وبقیه زنداداشم اینجوری نیستن .... بینشون باچیزای کوچیک جنگ جهانی اول رخ داده ....

منم دیگه بیخیال میشم نمیگم

شما کاری نکن اصننن کاری نکن  حقیقتا منم همسنش بودم گوشیم داشت از اینا ولی کاری نمکیردم که اسیب ...

نه من چیزی بهش نگفتم اصلا ...... کارم تموم شد گوشی دادم بهش ....

اره اونجوری نیست .....  ولی اونم بنده خدا درگیره کاره ... بهترین زندگی داره براشون میسازه

شما با مامانش آروم صحبت کن و بگو بین خودمون میمونه

داستان هم بشه گوشه ذهنشون تا همیشه میمونه، عمش گفت بهمون، ماگوش نکردیم

2706