2737
2734

امروز یکی از داداشام با خانومش دوتا بچه هاش اومده بودن خونمون .... 

برادر زادم 13 سالشه ... گوشیش دادبهم گفت عمه عکسامو ونوشته هارو  ازروگوشی بریز تو لب تاپ واسم(قراره  برا مدرسش پی دی اف درست کنم برای یکی ازدرساش)  .... تامن نهارمیخورم ....

گوشیش دستم بود .... دیدم تو نوتفیکیش گوشیش از تلگرام .... کلی گروه های مثبت هجده سال و گر وه رمان وچت هایی اومد ..... که اصلا مناسب یه بچه نیست ..... 

من کارم تموم شد گوشی دادم بهش چیزی هم نگفتم .... اصلا

ولی میخوام بدونم واقعا چرایه بچه 12 13 ساله گوشی داشته باشه ... که بخواد هرچیزی روببینه و وارد هرگروهی بشه که اصلامناسب سنش نیست .... به هوای درس ..

مادرش تحصیل کرده اس روانشناسی خونده اما بخاطر دخترش(خیلی شیطون)کلا ازاین یکی غافل شده .... برادرمم همش سرکاره و....

(لطفا قضاوت نکنید چرا دیدی و.... تو نوتفیکیشن گوشیش پیام اومد منم  دیدم کور نبودم .....

شما میگید من چیکارکنم .... کلا بیخیالش بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا نمیدونم پدر مادر ها با چه فکری به بچه گوشی میدن من خودم تا دانشجو شدن دخترم براش گوشی نمیگیرم شاد اینا میخواد بره با گوشی من بره 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731

بیشتر باهاش وقت بگذرون بهش نزدیک شو کاری کنید که لذت گوشی براش از بین بره 

به قدری ساکتم حالا؛که انگاری؛درونم حکم؛ آتش‌ بس،و حالِ چشم‌هایم خوب و آرام است.به قدری ساکتم انگار؛میان شهر قلبم صد هزاران مُرده دارد شعر می‌گوید..ببین من ساکتم، این بغض و این آشوب، از من نیست...دلم تنگ است؟ اصلا نیست کسی را دوست می‌دارم؟ نمی‌دارم رها، آرام و معمولی؛ شبیه کلّ آدم‌هامیان موج‌ها چون قایقی؛ بی سرنشینم، بی سرانجامم نه فکری در سرم دارم،نه عشقی در دلم،آرامِ آرامم...- نرگس صرافیان 💓🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃💓ﯾﮏ ﻭﻗﺘﯽ؛... ﺑﺪﻓﻬﻤﯽ ﻫﺎ ﺁﺯﺍﺭﻡ ﻣﯽ ﺩﺍﺩ! ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﻣﯽ ﺷﺪﻡ؛ ﺍﺯ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻫﺎ ... ﮐﺞ ﻓﻬﻤﯽ ﻫﺎ ... ﺳﻮ ﺗﻔﺎﻫﻢ ﻫﺎ .. ﻫﻤﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﺗﺮﺳﯿﺪﻡ؛... ﮐﻪ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﺑﺪ ﺑﻔﻬﻤﻨﺪﻡ اﺷﺘﺒﺎﻩ ﻗﻀﺎﻭﺗﻢ ﮐﻨﻨﺪ ... ﻭﻗﺖ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺻﺮﻑ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻡ؛ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻥ ﺧﻮﺩﻡ ... ﺭﻓﻊ ﺳﻮﺀ ﺗﻔﺎﻫﻢ ... ﮐﻪ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﻨﻢ؛ ﻣﻦ ﺁﻥ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ، ﻧﯿﺴﺘﻢ! ﺍﺷﺘﺒﺎﻩﻗﻀﺎﻭﺗﻢ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ... ﺣﺎﻻ ﺍﻣﺎ .... ﻣﻮضعم ﺳﮑﻮﺕ ﺍﺳﺖ؛ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻭ نگاﻩ ﺷﺎﻥ ... ﺳﮑﻮﺕ ﻭ ﺳﮑﻮﺕ ﻭ ﺳﮑﻮﺕ! ﺗﺎﺯﮔﯽ ﻫﺎ،... ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺑﯽ ﻣﻬﺮﯼ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻫﯿﭻ ﻧﻤﯽ ﮔﻮﯾﻢ! ﺍﻧﮕﺎﺭ ﮐﻪ ﻻﻝ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻢ؛... ﺷﺎﯾﺪ ﻫﻢ ﮐﻮﺭ ﻭ ﮐﺮ!... ﮐﻪ ﻧﻪ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﻢ، ﻧﻪ ﻣﯽ ﺷﻨﻮﻡ ... ﺩﯾﮕﺮ،... ﻧﻪ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻥ ﺩﺍﺭﻡ! ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺍﺵ ﺭﺍ ... ﻣﯽ دانی دیر دریافتم که ﻣﺴﺌﻮﻝ ﻃﺮﺯ ﻓﮑﺮ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ نیستم ... ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﺮ ﮐﻪ ﻫﺮﭼﻪ ﺧﻮﺍﺳت؛ ﺑﮕﻮﯾد ﻭ ﺑﺮﺩﺍﺷﺖ ﮐﻨد ... ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ... میروم ﺩﺭ ﻻﮎ ﺧﻮﺩم ، ﺁﺭﺍﻡ ﻭ ﺑﯽ ﺩﻏﺪﻏﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ خواهم کرد!
2738

متاسفانه تلگرام داره اون تبلیغات رو

بله خانواده باید به فکر بچه باشه الان هر کی تازه دنیا میاد یه گوشی میندازن تو قنداقش

بابای من  یه بار گوشیشو داد تنظیم کنم یهو تو نوتیف یه تبلیغ اومد نوشته بود ش...رت خ ی س کن ترین فیلم ها 😐 😂

بنده خدا انقد خجالت کشید گفت تلگراممو پاک کن آبروم رفت 😐😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

شاید تلگرام اصلی نیست و اونا تبلیغ هست که میاد 

ازش بپرس تل اصلی داره یا مثلا موبوگرام یا تلگرام طلایی اینا 

اگه اصلی باشه خودش عضو شده اگه اصلی نیست تبلیغ که هی پاک کنی بیشتر میاد

واقعا  اخه میترسم یه وقت بگه تو داری دخالت میکنی تو تربیت بچه

همسن پسرمنه ،اینم گوشی داره اما من مثل عقاب حواسم بهشه ولی واقعا درجایگاه یه مادر دلم میخواد اگه کسی چیزی از بچه ام دید بهم بگه ناراحتم نمیشم 

2706