2752
2734
عنوان

توگوشی بچه برادرم ... چیزهایی دیدم که واقعا شوکه شدم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1556 بازدید | 79 پست
اقتضایه سنشون که خیلی کارها میکنن مثل خودمن که تو نوجوانی انجام دادم الهی شکر به قدری باپسرام دوستم ...

اینم رابطش خوبه بادوتاشون کوچیکه یکم شیطونه ولی ... 

نمیدونم چطور تاحالا ندیده .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگ به مامانش بگو،مثلا زوانشناسه,خودش می‌دونه چطوری رفتار کنه 

والا نمیدونم چطوری اصلا حواسش نبوده 

کوچیکه بااین که دختره خیلی شیطونه 

....یه دقیقه اومده بودن خونمون یه بشقاب زد شیکست ...،،

بعنوان کسی که تو مدارسی درس خوندم که همه سرشون تو درس بوده تازه می گم واقعا سن بلوغ همین سن اشنا شدن ...

دقیقا من خودم ۱۵ سالمه دوستم گوشی ازش گرفتن حالا صد برابر بدتر شده 

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
2731
پی بگم  به قیافش اصلا نمیخوردا ...  نمیدونم کنجکاویه .....چیع

الان دیگه جو جامعمون فاجعست متاسفانه مخصوصا برای نوجونا

برا سلامتی امام زمان یه صلوات میفرستی؟جان عمت لایک نکن😐اسم کاربریم ربطی به فامیلیم نداره واقعا نمیدونم هدفم از انتخاب این اسم چی بود
متاسفانه خیلی شدهوهمین کروناوشادبیشترین اسیب روزدبچه هاهمه گوشی به دست شدن شماچیزی بگی هم شایدفایدع ...

ببین به جزاینا بقیه بچه خواهر برادرزاده هام همشون ازکلاس اولی تا بزرگه گوشی دارن ......

نمی شه جلوشو گرفت و از طرفیم به نظر من نباید جلوشو گرفت فقط باید درست اموزش داده بشه به نظر پدرو ماد ...

من خیلی مطالعه میکنم درین موارد خیلییی،اما هرگز بی گدار به آب نزدم تا مشکل جدی میبینم زنگ میزنم مشاورش آقای آرین کلینیک ایرانیان انگار خوراکشه نوجوان، جوری با پسرم حرف میزنه انگار قرص آرامبخش میخوره واقعا راضیم ،میگفتن اصلا جلوشونو نگیریم عقده بشه فقط درست آموزش بدین من تمام مسائل رو با کمک ایشون باپسرم مطرح کردم حتی پریود شدن وخداروشکر خوب هضم کرده

الان دیگه جو جامعمون فاجعست متاسفانه مخصوصا برای نوجونا

ایشالا به راه راست هدایت بشع .... 

من نمیدونم چرا انقدر کنجکاون بچه ها ... خانوادشون هم خیلی بازنیستش ...،،

دلیلش دسترسی آسان به این چیزا و ضعف اعتقادات هست دیدم. بعضی میگن رابطه جنسی گناه نیست بدن هرکسی مال خودش ...دیگه ولی این اعتقادات آدمای بزرگ دارن از بچه های کوچیک چ انتظاری هست

اینم رابطش خوبه بادوتاشون کوچیکه یکم شیطونه ولی ...  نمیدونم چطور تاحالا ندیده .....

بنظرم اصلا تلگرام واینستا مناسب بچه ها نیست حتما به مامانش بگو مستقیم نگو بهش بگو برو خودت ببین،بگو من وظیفه ام بوده بگم واین یه مسأله طبیعیه نگران نباش حل میشه ولی حواست باشه 

دلیلش دسترسی آسان به این چیزا و ضعف اعتقادات هست دیدم. بعضی میگن رابطه جنسی گناه نیست بدن هرکسی مال ...

اره دیگه گوشی خوب دستشع نتشم که وصله دائم ...، 

میره تو هرچیزی که نباید ....

من میترسم تواین گروه ها یه وقت .... داستان درست نکنه بچس ... ادمای مریض زیادن خواهر

2706