2733
2739

من بعد از کلی تحقیق طبیعی با اپیدورال رو انتخاب کردم 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740

تو یوتیوب پارمیدا کامل درمورد زایمان طبیعی و سزارین توضیح داده میتونی اونجا ببینی 

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️

نمیشه گفت کدوم باید دید توان بدنت، شرایط بارداریت و بیمارستانی که میخوای توش زایمان کنی به چه صورته خیلی ها با طبیعی کمتر اذیت میشن و خیلی ها با سزارین، باید شرایط خودتونو در نظر بگیرید 

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.
قبلا زایمان داشتی؟؟؟

نه عزیزم ولی سقط داشتم و نصف درد زایمان رو کشیدم 

وقتی بچه اومد بیرون اصلا دیگه هیچ دردی نداشتم انگار نه انگار من بودم داشتم از درد میمردم

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
2706