2737
2739

من بعد از کلی تحقیق طبیعی با اپیدورال رو انتخاب کردم 

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

تو یوتیوب پارمیدا کامل درمورد زایمان طبیعی و سزارین توضیح داده میتونی اونجا ببینی 

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️

نمیشه گفت کدوم باید دید توان بدنت، شرایط بارداریت و بیمارستانی که میخوای توش زایمان کنی به چه صورته خیلی ها با طبیعی کمتر اذیت میشن و خیلی ها با سزارین، باید شرایط خودتونو در نظر بگیرید 

قبلا زایمان داشتی؟؟؟

نه عزیزم ولی سقط داشتم و نصف درد زایمان رو کشیدم 

وقتی بچه اومد بیرون اصلا دیگه هیچ دردی نداشتم انگار نه انگار من بودم داشتم از درد میمردم

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
2706