2733
2734
عنوان

دوست داشتید با پسر مذهبی ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 59 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نه  هردوشون بهم انرژی خوبی میدن حتی گاهی دومی بیشتر چون میدونم بدون اینکه منو بشناسه به خاط ...

چندبار با هرکدوم جدا برو یه کافه یا رستورانی 

یا جاهای دیگه 

اخلاق و رفتارشون تو جاهای متفاوت دستت میاد

2728

آدم مذهبی خوبه ولی من چون خودم مذهبی نیستم نمیتونم با عقایدش زیاد کنار بیام

البته دوست پسرم هم مذهبی نیست من از اون یکم مذهبی ترم باز،

اینکه عقاید تا حد زیادی شبیه هم باشه خیلی خوبه، منکه راضیم 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
چندبار با هرکدوم جدا برو یه کافه یا رستورانی  یا جاهای دیگه  اخلاق و رفتارشون تو جاهای م ...

جاهای مختلف رفتم ولی نه برای اشنایی

جمعیتی بودیم 

میدونم اخلاق خوبی دارن

دکتر کوچولو
2738
با کدومش راحت تری اینجوری بگم اگه یه مشکل بزرگ یا یه راز بزرگ داشته باشی ترجیحت اینه به کدومش بگی

اولی تو شرایط سخت کنارمون بود جایی که بقیه نبودن وقتی میفهمم مریض شده واقعا منم انگار دردشو میگیرم یه سری صحنه هایی که ازش دیدم از ذهنم نمیره 

و دومی انگار تو دانشگاه حس حامی بودن ازش میگیرم 

دکتر کوچولو
ميدونى آدمى كه واقعا مذهبيه بايد بدونه كه مثلا زدن زن يا اذيت كردنش خيلى گناهه يا مثلا خيانت واينا&n ...

درسته

آدمی که از مذهب و دین آگاهی داره  واقعا دینیه همه ی کاراش رنگ خدایی داره نه شیطانی

2706