2737
2734

من دو سع روزه نتونستم روزه بگیرم...

اما فردا هم موعدمه،امروز به شکل عجیبی اشتهام زیاد شده

حس میکنم به خاطر پریود باشه،شما هم همینجوری هستید؟

همش دلم میخواد یه چیزی بخورم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

اصلا فک کنم ضعف دارم،تا حالا کلی خوراکی خوردم

بازم گرسنه واشتها دارم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کردم فقط من اینجوریم

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
2728
من همش میخورم قبلش همش گشنمه

منم بخدا،یه دونه کالباس،با دو تا نون وخیارشور وسس خوردم

پرتغال خوردم

یه لیوان چای با قند وگز خوردم

یه پیاله آجیل و...

بازم ضعف دارم😐

فکر کردم فقط من اینجوریم

اه،حس میکنم ازبس خوردم،معدم گشاد شده

من قبلش فقط دلم خوراکی میخواد مثل چی میخورم😂😂

بخدا خودم خیلی تعجب کردم که یهو یادم افتاد،فردا موعدمه

2740