2733
2734
عنوان

بچه ها دوست ابجیم بهمون عیدی داده

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 31 پست
خب اگه پسره و خانوادش خوبه صحبت کنین چندسال دیگه که بزرگتر شدن ازدواج کنن الان زوده

اخه اون ک نمیخواد صبر کنه هر روز دعوا دارن باهم که من میام خواستگاریت ابجیم تونسته راضیش کنه حداقل یک سال هم صبر کنه اونم هی دبه میکنه زیر حرفش میگه فردا بیایم خواسنگاری ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه ازدواج نکردن چییی خیلی کار زشتی کرده ابجیم برداشته حداقل زنگ میزد میگفت بیا نمیخوایم اونم قبول ن ...

دوس داشته ک کادو داده ممکنه بهش بربخوره اگ پس بدید

میتونید شماام در عوضش کادو بگیرید واسش

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2731
ابجیم ۱۸  میگه ناراحت میشه پس بدم  این اولین بارش نیست کادو گرون میخره یک ساله باهمن به ...

ععه ایجیت هم سن منه. اگه پس نمیدین شما هم براش ی چیزی بخرین😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ععه ایجیت هم سن منه. اگه پس نمیدین شما هم براش ی چیزی بخرین😐

چی بخریم 

بخریم هم له ابجیم میگم بگه خودم خریدم واست فک نکنه یه وقت التماس میکنیم بیاد دخترمونو بگیره نظرمه تولدش پول بدیم به ابجیم واسش طلا بگیره 

ولی در کل ابجیم خیلی پول پرسته 😂

چ ربطی داره به عقل 😐

خیلی ربط داره...کسی که وضعیتش معمولی هست لازم نیست اینهمه خرج کنه اونم هنوز هیچ خبری نشده نه خواستگاری نه رسمی شدنی پسر زیر 30 سال ازدواج کنند بعد ممکنه تغییر کنند دیدم که میگم همینجا هم دیدم! تهش اینه که برای خواهرتون نه مادر خواهر همه...این عاقلانه نیست 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
خیلی ربط داره...کسی که وضعیتش معمولی هست لازم نیست اینهمه خرج کنه اونم هنوز هیچ خبری نشده نه خواستگا ...

شوهر من زیر ۳۰ هست چند سالی هم هست ازدواج کردیم زندگی خوبی داریم ولی میدونیم بچه هستن اونا تا چند سال راضی به ازدواجشون نمیشیم ولی نه اینکه به پسره بگیم بره ۷ سال صبر کن ۳۰ بشی بعد بیا 

خونه ۷۰ متری داره

۱۵ ۲۰ تایی هم ماشین داره در حال خرید و فروشه و هی اضافه میکنه به تعدادشون ولی دیگه میلیاردر نیست ولی دستش به دهنش میرسه با این سن کمش

شوهر من زیر ۳۰ هست چند سالی هم هست ازدواج کردیم زندگی خوبی داریم ولی میدونیم بچه هستن اونا تا چند سا ...

ببینید من کاری به این ندارم که شما و همسرتون چندسالتونه یا طرف شغلش چیه! هم خواهرتون سنش کمه هم پسره این کار که برای تمام افراد عیدی بده اونم الان که فقط در حد دوستی کار جالبی نیست این یعنی هنوز پخته نشده پسر زیر سی سال نمیشه اعتماد کرد این نظر منه دیگه خودتون میدونید خدانگهدار 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
ببینید من کاری به این ندارم که شما و همسرتون چندسالتونه یا طرف شغلش چیه! هم خواهرتون سنش کمه هم پسره ...

روانشناسا هم میگن سن ازدواج برای پسر از ۲۵ سال به بالا برای دختز از ۲۱ سالبه بالاست چندین کارگراه روانشناسی رفتم زیرنظر  بهترین روانشناس ها و روان درمان ها نمیتونید اینجوری با قطعیت بگید زیر ۳۰ افراد پخته نیستن شاید اطرافیان شما و خود شما پخته نباشید ولی هستن ادمایی که زیر ۳۰ سال که از خیلی از ادمای ۴۰ ساله پخته تر باشن 

شغلشم گفتم بدونی که وضعیت مالی بدی نداره نسبت به سنی که داره