2737
2739
عنوان

بچه ها دوست ابجیم بهمون عیدی داده

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 31 پست
روانشناسا هم میگن سن ازدواج برای پسر از ۲۵ سال به بالا برای دختز از ۲۱ سالبه بالاست چندین کارگراه رو ...

اتفاقا اطرافیانم و خودم پخته هستیم که اینو میگم اینی هم شما گفتین مال زمانی بود که دختر 10سالگی ازدواج می‌کرد نه الان! من نه توهین به شما کردم نه مثل شما گارد گرفتم فقط نظرمو گفتم اینکه میاین اینطوری میگید معلومه که به غیر از اون آقا و خواهرتون شما و حتی خانوادتون هم نپخته هستید که اینطور رفتاری دارین و خب در ادامشم این چیزا براتون عادیه از اون طرف میگید وضعش معمولیه از اون طرف میگید خوبه کلا مشخصه که میخواین کم نیارید حالا فهمیدین گفتم چرا نباید زود ازدواج کرد؟ بخاطر همین چیزا که الان از رفتارتون دیدم...دیگه ریپلای نکنید چون جواب نمیدم درصورت ریپلای کردن قسمت اعلان ها بدون خواندن حذف میکنم خدانگهدارتون 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
اتفاقا اطرافیانم و خودم پخته هستیم که اینو میگم اینی هم شما گفتین مال زمانی بود که دختر 10سالگی ازدو ...

اره معلومه گارد نمیگیری اتفاقا نپخته شمایی با این سن بالاتون 

خب معمولیه دیگه وضع خوب به کسی میگن که لامبو و اینا و خونه ۵۰۰ متری داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷