2737
2739
عنوان

کسی تجربه ای از باطل کردن سحر و این جور موارد داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 24 پست
الان چطوری؟

همونجوریم البته الآن ماه رمضونه اوضاع آرومه ( یا فعالتشون کم شده و نمیتونن واسه جادوگر کار کنن و شیاطین هم در بند میشن تا روز آخر ماه رمضون) 

میخوام اول حرز کبیر امام جواد علیه السلام رو بخرم ( حرز صغی رو هم طبق مزاج اختریم ( مزاج گرم و تر " عنصر هوا یا باد " بروج جوزا،  میزان ، دلو : سطح نوشتن حرز باید روی پوست باشه پوست حیوان حلال گوشت مثل گوسفند گاو آهو بز اهلی کوهی که بهترینش آهو است = بعد ماه رمضون برم مشهد بعد حرز رو طبق مزاج اختری در روز پنجشنبه که اون رو  روز قمر در عقرب نیست نماز حرز کبیر امام جواد علیه السلام رو بخونم بعد صدقه بندازم بعد حرز رو ببندم به بازوی راست( بازوبندش ) اگه بستن به بازو ممکن نیست بندازم گردنم ( گردنبند جا دعایی) 

بعد دستور انتقام رو انجام بدم ( دشمنم که تاوان پس داد و ولم کرد و مشغول خودش شد ) بعدش چله های بخت گشا انجام بدم " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بدم مخصوصا ختم یس نخودکی 

روزی که میخوای ( این دستور یا چله های باطل سحر یا چله های بخت گشا یا چله های زایا شدن یا چله های رزق و روزی آور ) و ( کارهای مهم و اساسی که لیستش در گوگل هست که در ایام قمر در عقرب انجام نشه ) بخونی اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

ایام قمر در عقرب ۸ تا ۱۳ فروردین ادامه داره 

همونجوریم البته الآن ماه رمضونه اوضاع آرومه ( یا فعالتشون کم شده و نمیتونن واسه جادوگر کار کنن و شیا ...

ختم یس نخودکی چجوری هست چون مشکل منم همینه

همه‌ی کسایی که بهم بدی کردن رو می‌سپارم به خدا..نمیتونم ببخشم اونا رو ولی جواب بدی هاشون رو از خدا میخوام تو این دنیا ببینم...خدایا تو بزرگی عظمتت رو میخوام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همونجوریم البته الآن ماه رمضونه اوضاع آرومه ( یا فعالتشون کم شده و نمیتونن واسه جادوگر کار کنن و شیا ...

پس حل نشده؟ 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
ختم یس نخودکی چجوری هست چون مشکل منم همینه

در گوگل هست ختم یس شیخ نخودکی اصفهانی 

۲ تا روش داره به نظرم هر دو رو انجام بدید برای گشایش بخت بسیار موثر است 

فکر کنم به روشش اینطوریه ختم ۴۱ بار سوره یس ۴۰ روز یا ۴۰ بار سوره ی یس بخون و بار ۴۱ ام رو نگه دار وقتی رفتی مشهد برو سر قبر شیخ نخودکی اصفهانی و یس ۴۱ ام رو اونجا بخون 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

ایام فمر در عقرب ۱۴۰۳ در فروردین ۸ تا ۱۳ هست

2742
پس حل نشده؟ 

نه چون حرز ندارم 

میخوام تهیه کنم بعد چله های باطل سحر انجام بدم " وسطای چله " حرز امام جواد علیه السلام " هم کبیر هم صغیر " رو استفاده کنم‌ ( طبق مزاج اختری من : مزاج گرم و تر بروج جوزا،  میزان ، دلو ، سطح نوشتن حرز روی پوست باید باشه پوست حیوان حلال گوشت مثل گوسفند گاو آهو بز اهلی کوهی که بهترینش آهو است = زمان بستن حرز روز پنجشنبه است و... 

بعد بقیه ی چله های باطل سحر رو ادامه بدم 

من در کاربر سایو جان ( اونم خودمم ) دنبال تاییدیه برای حرز کبیر امام جواد علیه السلام " و حرز صغیر " بودم که عزیزی گفت برای من هم مدام دعا میگرفتن ولی از وقتی حرز امام جواد علیه السلام رو دارم جادو روم اثر نکرده

بله من  پیارسال فهمیدم بستگی دارم ( قبلش فکر میکردم بختم بازه خودم انتخاب نمیشم و اینا) اردیبه ...

من فکر میکردم دشمنم تنهاس ، چند ماه پیش اتفاقی لایو زنده در یوتیوپ دیدم ( ف . ا . ل قهوه برای الهام خانم ) منم نیت کردم میگفت ۲ تا زن با مشورت هم رفتن پیش یک جادوگر زن و با یک پول خیلی کمی " پول زیادی هم خرج نکردن " برات جادوی صُبّی یهودی گرفتن اما تونستی باطلش کنی حالا یا قرآن بوده یا مدیتیشن یا شمع تراپی یا نمک تراپی ( چون یادمه من با قرآن باطل کردم = بقره ، جن و صافات و تکویر و الرحمن و دستور برگرداندن جادو به جادوگر و برگرداندن طلسم به خود شخص که در موزد سوره ی زلزله هست ) 

و بازم واست جادو هایی گرفتن ولی یه راه و جادو واست می بینم که راه رهایی واست میبینم که باز با همون چیزی که بهش اعتقاد دارز میخوای باطلش کنی 

اسم اون ۲ تا رو هم ۸ حرفه ( فلان حرف فلان حرف فلان حرف فلان حرف  ( اسم زنداداشم و مادرش میاد و شهریور ۱۴۰۰ هم که دست زنداداشم قطعی واسم رو شده بود ابآن میدونم ننش هم همدستشه

در گوگل هست ختم یس شیخ نخودکی اصفهانی  ۲ تا روش داره به نظرم هر دو رو انجام بدید برای گشایش بخ ...

خیلی ممنون 

ان شاالله به حق این ماه مبارک بهترین بخت و قسمت نسبیت بشه

همه‌ی کسایی که بهم بدی کردن رو می‌سپارم به خدا..نمیتونم ببخشم اونا رو ولی جواب بدی هاشون رو از خدا میخوام تو این دنیا ببینم...خدایا تو بزرگی عظمتت رو میخوام
2738