2737
2739

؟؟؟؟؟؟؟ 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط دیدم هر کسی سمت طلسم و سحر رفت بد آورد حتی برای چیز خوب مثلا،  اگر چیزی هست فقط به خود خدا ...

دوست عزیز نمیخام بنویسم

میخام باطل کنم

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
2740
منم برای باطل کردن گفتم به قرآن و سوره بقره و سوره های دیگه متوسل شید

بله خب منم دنبال همینم دنبال عالمی هستم مثل آیت الله بهجت 

بله من 

پیارسال فهمیدم بستگی دارم ( قبلش فکر میکردم بختم بازه خودم انتخاب نمیشم و اینا) اردیبهشت ۱۴۰۰ رفتم پیش یه دعانویس قرآنی حرفه ای تاس انداخت گفت بستگی داری دشمن داری یه زن بختتو بسته ( یه زن بسته یعنی جادوگر یک زنه ) شهریور ۱۴۰۰ دست دشمنم قطعی واسم رو شد از اون به بعد بود که در گوگل و نی نی سایت راهکارها و سوره های باطلی رو یاد گرفتم و بعد کاربر سایوجان بعد کاربر گبی " تعلیق شده " بعد کاربر آلتادین رو زدم ، 

( به عقل خودم تصور میکردم تو ماه رمضون  اجنه ی کافر فعالیتشون کم میشه و نمیتونن واسه جادوگر کار کنن و شیاطین هم در بند میشن تا روز آخر ماه رمضون و چله های باطلی رو انداختم ماه رمضون ۱۴۰۱ ( بقره ۴۵ روز ، جن و صافات و تکویر و الرحمن ۴۰ روز ، دستور برگرداندن جادو به جادوگر و برگرداندن طلسم به خود شخص که در موزد سوره ی زلزله هست ۲۱ روز ریاضت کشیدم و بعد ۳ روز انجام دادم ) 

روز اول اوضاع آروم بود از روز دوم آزارها شروع شد بعد از ظهر موقع تلاوت سوره ی بقره آروم به در اتاقم میزدن باز کردم دیدم هیشکی نیست،  از روز دوم تا پنجم عصر ها خونمون دعوا میشد و خواهرمم دعوای شدیدی باهام کرد سر یه چیز پیش پا افتاده،  نصف شب سوم از سوزش شدید کف پام از خواب پریدم تو گیجی و منگی یه مرد سرتاپا مشکی پوش داره به کف پام سنگ داغ میکشه دو سه باری کشید و رفت سمت پنجره خوابیدم واسه سحری با صدای گوشیم بیدار شدم کم کم به خودم اومدم فهمیدم اون جن بوده از نوع کافرش چون حالش بد بود از اینکه من دارم بیرونش میکنم،  روز نهم خواهرم خونمون اومده بود بهم گفت فلانی خواب دیدم داری تو یه استخر بزرگ شنا میکنی منم دارم لباساتو کنار استخر میشورم " من تو دلم گفتم اینا نشونه ی باطلی و باز شدنه " واسم یه خواستگار نامناسب اومد ردش کردم ، روز دهم ببخشید به استفراغ افتادم و ۶ روز مریض شدم روزه هامو خوردم ولی نمازای روزانمو نشسته و قرآنامو دراز کش میخوندم و قطع نکردم روز ۳۱ ام چله ( فردای عید فطر ) موقع تلاوت سوره ها هی خوابم میگرفت هی خمیازه میکشیدم بدون اینکه تایم خوابم باشه با دهن خمیازه ای به زور میخوندم و قطع نکردم " شاید موکلان سحر فعالیتشون زیاد شده بود و شیاطین از بند آزاد شده بودن و شایدم سحر جدید زدن یا سحر رو تمدید کردن ، روز ۴۰ ام چله یهویی قسمت شد رفتم مشهد زیارت امام رضا علیه السلام ( شاید امام رضا علیه السلام زحماتمو دید و طلبید و چون من قرص جلوگیری میخوردم پریود نبودم موقع خوبی،بود ) زیارت ضریح یه امام معصوم از نزدیک یا دور = دور اینطوریه یه عکس از حرم و یه عکس از ضریح یه امام معصوم رو در اتاق یا نشیمن نصب کن و هر روز زیارتنامه ی اون امام معصوم رو بخون) زیارت ضریح یه امام معصوم بدترین طلسم ها و نحوست و سنگینی و بلا و بدبختی رو خنثی میکنه

۱ ماه بعد دوباره احساسشون کردم و فهمیدم دوباره جادوی سیاه شدم و زحماتم رفت و هر چه رشته بودم پنبه شد و به عقل خودم تصور میکردم اجنه ی کافر در ماه رمضون فعالیتشون کم میشه و نمیتونن واسه جادوگر کار کنن و شیاطین هم در بند میشن تا روز آخر ماه رمضون و تو اون تایم ۶۰ قاف رو هم تز نی نی سایت یاد گرفته بودم 

چله های باطل سحر رو انداختم ماه رمضون ۱۴۰۲ همون سوره ها + آیات ۶۰ قاف ( ۱۲۰ بار در ۱۱ روز = از روز اول تا دهم آیات ۶۰ قاف رو هر روز ۱۱ بار بخون و در روز یازدهم آیات ۶۰ قاف رو ۱۰ بار بخون تا ۱۲۰ بار در ۱۱ روز تکمیل شود " هر طلسمی که باشد باطل میشود " 

میخوای عکس اونایی که داده رو برات بفرستم؟ گفته هاش خیلیییی دقیق بود طوری که منی که حتی یه دهم درصد ...

ممنون عزیزم ولی مشکلا متفاوته

در ماه رمضون ۱۴۰۲ هم سوره ها رو خوندم بعد ۲ ماه دوباره احساسشون کردم و فهمیدم دوباره جادوی سیاه شدم و زحماتم رفت و هر چه رشته بودم پنبه شد بالای ۸ بار خواب جن دیدم ، ( در بیداری هم ندرتا میبینم ۲۰ درصد ، ۸۰ درصد حسشون میکنم ) 

جریان شکست چله هام رو در نی نی سایت گفتم عزیزی گفت باید بعد از چله های باطل سحر " یا وسطای چله " حرز امام جواد علیه السلام " هم کبیر هم صغیر " رو تهیه میکردی و میبستی به بازوی راستت ( بازوبند ) اگه بستن به بازو ممکن نیست بنداز گردنت ( گردنبند جا دعایی ) و گفت که بهتره حرز روی پوست حیوان حلال گوشت مثل گوسفند گاو آهو بز اهلی کوهی که بهترینش آهو است ‌ .

اما اما چند ماه بعد من اتفاقی ویدئویی از استاد حکیم محسن اسماعیلی دیدم که داشت توضیح میداد حرز برای هر کسی رو چه سطحی جواب میده ( منظورش مزاج اختری هست )

در تاپیک اولم هست : چله های باطل سحر و چله های بخت گشا و  آزمون مزاج اختری که اسم شخص و مادرش رو در سایت آزمون مزاج اختری وارد میکنی خودش حساب میکنه که مزاج اختری شما چیه و بعد زمان بستن حرز برای هر مزاجی رو هم توضیح داده که در چند شنبه است 

فقط اون اسامی که میخوای وارد کنی تفاسیری داره یعنی این 

{ البته این اسکرین که گذاشتم برای برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد " تو بازار هست " هست که نام پدر هم نیاز برای پاقدمِ نام ( خوش قدم یا خنثی قدم یا بد قدم ) برای بقیه ی محاسبات نام شخص و مادرش نیازه . 

این ۲ حرز مخصوصا حرز کبیر امام جواد علیه السلام جلوگیری میکنه از سحر جدید یا تمدید سحر قدیمی یا چشم زخم یا نفرین و ۸۰ تا خاصیت دیگه هم داره 

2706