2733
2734
عنوان

ب دخترعموم میگن خانوم دکتر😐😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 5361 بازدید | 150 پست
منم همسنتم بابام که میگه جیغ میزنم خیلی استرس اوره 😂

خیلی بدههه خیلیییی😂😭

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
این شاد بودن نیست این پز دادن الکیه! طرف اگه حتی هم باشه چه دلیلی داره بخواد با اینچیزا پز بده اصلا ...

ببین این مساله برای من و شما حل شده س مثلا من خودم شغل سطح بالایی دارم و نمیگم که خیلیا فکر نکنن پز میدم ولی افسرده هم هستم یه چیز کوچیک شاید شادم کنه که برای بقیه مسخره باشه خب اون طفلی هم دلش به این خوشه اصلا به بقیه ربطی نداره ناراحت بشن همه که مثل هم نیستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کنکوریه م درس میخونم. بابام هنو هیچی نشده جلو مهمونا اگه از اتاق میام بیرون میگه دکتر بابا چطوری.&nb ...

واقعا بده

داداش همین پسدخترعموم هم دبیرستان بود کلا بهش میگفتن دکتر

بعد نیاورد یمدت داغون بود الانم مغازه داره ولی خداروشکر کارش میچرخه

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
اصلا مگه مجبوره تو استوری اون قسمت دکتر رو بگه🤔

حالا من نمیدونم جریان استوری چی بوده 

ولی خیلی دیدم بعضیا دوس دارن اینجوری قربون صدقه برن اقای مهندس، خانوم دکتر.. یکم جوگیریه ولی خب😂

.
2742
بدون کنکور میشه دندون سازی رفت؟

رشته ی دانشگاهی فرق داره..

با دوره های دتدون سازی اینا..

بدون کنکور ینی اینکه میری دانشگاه بی کنکور ی رشته رو بخونی..

اما این دوره ها ربطی ب دانشگاه رفتن نداره..

ی دوره ی مثلا ۶روزه هس..ک بهت یادمیدن و بعدم مدرک میدن..

اما این مدرک از طرف دانشگاه و یا ب جای رشته ی دانشگاهیت نیس..

چون این دوره ها شخصیه..ی شخصی میاد یادت میده..

ربطی ب ادامه تحصیل نداره

منی ک دارم خودمو نصف میکنم تا قبول بشم کامنت اونایی ک میگن دکتر میشه رو می بینم:🗿🗿🗿

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
ببین این مساله برای من و شما حل شده س مثلا من خودم شغل سطح بالایی دارم و نمیگم که خیلیا فکر نکنن پز ...

گفتم که این خوش بودن نیست این پز دادنه و برای اینه چش و چال بقیه رو دربیارن 

وگرنه هیچ دلیلی نداره ادم بخواد هی موقعیت خودشو به بقیه گوش زد کنه!

خوش بودنی که فکر کنی بقیه تو رو از خودش بالاتر میدونن؟!! چه دلبل جالبی برای شادی

2738
من دکترم و دکترای تخصصی دارم. بعد چند روز پیش،یکی از اقوام همسرم که خودشون دیپلم دارن بهم گفتن که فر ...

مامان من باور کرده بود ناراحت شده بود از اینک بچهای من هیچی نشدن😐💔

گفتم مامان ناراحت نشو میخای تا منم برم دستیاردندون پزشک بشم😕

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
این شاد بودن نیست این پز دادن الکیه! طرف اگه حتی هم باشه چه دلیلی داره بخواد با اینچیزا پز بده اصلا ...

تا ابد حق

درخت هر چ پر بار تر افتاده تر

مامان من باور کرده بود ناراحت شده بود از اینک بچهای من هیچی نشدن😐💔 گفتم مامان ناراحت نشو میخای تا ...

واقعا بیشتر از دکتر پز میدن 😂👌🏻راسته ک میگن این شغل خواستگار زیادی برات پیدا میکنه؟ 🤔

گفتم که این خوش بودن نیست این پز دادنه و برای اینه چش و چال بقیه رو دربیارن  وگرنه هیچ دلیلی ن ...

گفتم که این دلیل شادی من نیست شاید برای اونه حالا یکی پز بده خب چی میشه مگه از من و شما کم میشه که ناراحت شیم من که اهل پز دادن نیستم ولی انقد هم برام مهم نیس که از پز دیگران ناراحت بشم

ببین این مساله برای من و شما حل شده س مثلا من خودم شغل سطح بالایی دارم و نمیگم که خیلیا فکر نکنن پز ...

بابا میگم ناراحت نشدم😐😐😐😐😐عجبا

2706