2737
2739
عنوان

لطفا فقط خانمای ۳۰ سال به بالا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه رابطتتون واقعا نزدیک منم بودم‌ ناراحت میشدم

ولی تو همین موقعیتاس که ادم‌طرف مقابلش بهتر میشناس

به نظرم ادم باید واسه کسی ارزش قائل شه که اونم ارزش و احترام بزاره برات

حالامن نمیدونم ایناجی بوده دلیلشون ولی ازدواج هاخیلی پیچیده شده من سربرادرم چندباراول مثلاگفتیم به ف ...

دقیقا ما هم تا یک هفته قبل عقد هیچی نگفتیم چون قبل همسرم خواستگار زیاد اومده بود که نشده بود

2728
اره عزیزمیگم دوبارتاپای عقدرفتن واخرسربازسرنگرفت دیگه واقعاترسیده شده بودیم بقیه هم حق دادن الان توف ...

عزیزم چقدر سخت شده برای شما...انشالله خوشبخت باشین هم خودتون و هم خانوادتون..

خبر ندارم چکار کردن... فقط گفتم باریکلا چه بی خبر... بعد خواهرشوهرم که خبر داد یهو باد لپش کرد و ر ...

احتمالا خواهر کوچیک همسرت هم که لپاش رو باد کرده ...دیر خبردارشده....سخت نگیر و کمی صبر کن ببین اصل قضیه چیه بوده

درخت از ریشه آب میخوره آدم از ذاتش
2738
اونا با شما رفتار بدی داشتن. ازشون یه مدت فاصله بگیرید.شما خودتون چندسالتونه؟؟؟

من ۳۵ ام.

چندماه پیش همین خواهرشوهر کوچیکه دورهمی گذاشت با فامیلا.

من گفتم بذارید برا فردا که منم بتونم بیام.ولی دورهمی را گرفتن.

چون تو گروه بود خیلی ناراحت شدم و شوهرم ناراحتیم را به خواهر بزرگی گفت.

اوناهم باهام سنگین شدن و منو از گروه حذف کردن و یه گروه فرمالیته زدن.

دورهمی مال خونه پدر بزرگ شوهرم بود

کلا اعتراض کنی باهات بدتر رفتار میکنن.

احتمال میدم اینم از همون سرچشمه گرفته

عزیزم حق داری ناراحت شی ،تلافی کن دلت خنک شه من حامله بودم چنین شرایطی برام پیش اومد هنوز بعد ده سال ...

بدبختی شوهرم پشت خانواده‌شه. هنوز بهش نگفتم ولی بگم هم حرفی نمیزنه. سر بزنگاه باید بذارم توی کاسه‌شون. هم شوهرم هم خانواده‌ش. دارم براشون. بلدم چنان آچمزشون کنم که نفهمن از کجا خوردن. فقط منتظر فرصتم. 

برا شما هم خیلی بی‌صفت بودن که حتی به یه زن باردار رحم نکردن. دم شوهرت گرم که باهات هم‌پا شد. 

2706