2733
2739
عنوان

لطفا فقط خانمای ۳۰ سال به بالا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 91 پست
حق داری ، مهمونی گرفتن همه بودن جز شما ؟

خبر ندارم چکار کردن...

فقط گفتم باریکلا چه بی خبر...

بعد خواهرشوهرم که خبر داد یهو باد لپش کرد و رفت از اشپزخونه بیرون.

این خواهر شوهرم ۴۵ ساله است.بزرگی که دختر عروس کرده ۵۲

خانواده شوهر همینن

تا آرنج دستتو عسل کن بذار توی دهنشون گازت میگیرن

هر چی باهاشون صمیمی تر باشی بیشتر جفتک برات پرت میکنن

همین چند روز پیش خواهرشوهرم افطاری داد. روز تولد امام حسن. نذری و افطاری با هم داد. من خودم مریض بودم نرفتم. شوهرمم خیلی کار داشت نتونست بره. حالا دیشب متوجه شدم یکی دیگه از جاری‌هامم نتونسته بره ولی برا اون غذا فرستادن برا ما نه. تازه برا اون جاریمم فرستادن که همیشه پشت سرش میگن برادرشونو گول زده و باهاش ازدواج کرده و منم همیشه باهاشو صمیمی هستم برعکس اون که اصلا توی دورهمیا نیست و فقط با خانواده پدریش خوشه. تف به این صمیمیت. قسم خوردم یه جا چنان بذارم توی کاسه خواهرشوهرم که چشمش دربیاد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق داری.ببین خاله شوهرم رف پسرشو تو مشهد عقد کرد ب مادرشوهرم اون یکی خاهربرادرش نگف.ملت اینجوری شدن

خواهر شوهر خواهرم رفتن حرم امام رضا صیغه محرمیت خوندن همه جا استوری کردن الان عقدشون بهم خورده نمیدونن چی جواب بدن به مردم

2742
الان تا قطعی نشه نمی گن من حق میدم قرار نیست تا عقد نکردن تو فامیل بببچه ،من دیدم رسانه ای کردن بعد ...

خب اونیکی برادر شوهرم تو خاستگاریاشونم بوده.

با اینکه کوچیکتره ۷سال از شوهرم

2738
خواهر شوهر خواهرم رفتن حرم امام رضا صیغه محرمیت خوندن همه جا استوری کردن الان عقدشون بهم خورده نمیدو ...

اینا مذهبی ان و فوق العاده با سیاست و محتاط.

تا ۱۰۰ درصد نشه انگشتر دست نمیکنن.

انگشتر اوردن ینی خیلی اومدن رفتن که شده.

واقعااا؟بعد ازمایش خون که جوابش okشد و سر مراسم ها و مهریه  و اینجور چیزها که تفاهم شد دیگه معم ...

اره عزیزمیگم دوبارتاپای عقدرفتن واخرسربازسرنگرفت دیگه واقعاترسیده شده بودیم بقیه هم حق دادن الان توفامیلمون همین جوریع تارسمی نشه وایناجیزی نمیگن کسی هم ناراحت نمیشه حالابازبرای شمارونمیدونم عزیزمنظورم این کارهااسترسش خیی زیاده واقعاخانواده هاخیلی دلهره دارن

من خواستگار داشتم از خواهرم پنهون کرده بودم ولی مامانم میدونست چند روز قبل که بیان خواستگاری به خواهرم گفتم 

اونم ناراحت شد که چرا زودتر بهش نگفته ام

حق داره ناراحت بشه یا داره ناز میکنه

نبات جان من فکر میکنم چون خواهرشوهرت ناراحت بوده و ناراضی تو فکر منصرف کردن دخترش و شوهرش بوده و الان اون بیشتر از همه اعصابش بهم ریخته و این وسط یه اتفاقهایی افتاده که نتونسته مدیریت کنه خواهرشوهرت و درنتیجه به نشون گذاشتن کشیده.....حق داری ناراحت بشی ولی من فکر میکنم با توصیفات خانواده همسرت احتمالا شرایط روانی خوبی بین خانواده برقرار نبوده....واین شده که توی سکوت برگزار شده

درخت از ریشه آب میخوره آدم از ذاتش
خانواده شوهر همینن تا آرنج دستتو عسل کن بذار توی دهنشون گازت میگیرن هر چی باهاشون صمیمی تر باشی بی ...

عزیزم حق داری ناراحت شی ،تلافی کن دلت خنک شه من حامله بودم چنین شرایطی برام پیش اومد هنوز بعد ده سال یادم نرفته هوس حلیم کرده بودم منتظر موندم برام نیاوردن  ولی من با شوهرم تلافی کردیم 

2706