2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرت از الان شروع کنم شبا بهش مثلا 60سی سی بدم ...گفتم تازه رفته تو 5ماه

هرکس ی روشی داره

من از اواخر این ماه شروع کردم بعضیام زودتر..

از لعاب برنج شروع کن

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2731
2740
من از ۴ ماهگی با فرنی شروع کردم کم کم یکی دوماه بعد کلا هرچی خودمون میخوردیم میدادم 😂

منم تا چند وقت بهش میدم بعد هرچی دم دست باشه میدم بخوره ....بچه اولمو خیلی سوسول بار اوردم ...این یکی رو میخوام مرد بار بیارم😂😂

عزیزم اینکه میگن ۶ ماه برای همه بچه ها نیست، اگر بچه ت سیر نمیشه هیچ اشکالی نداره زودتر کمکی شروع کنی. بچه دوست من همین بود، شبا تا صبح شیر میخورد، کمکی رو ۵ ماهگی شروع کرد. هیچ مشکلی هم پیدا نکرد. خیلی هم تپل و سالمه.

عزیزم اینکه میگن ۶ ماه برای همه بچه ها نیست، اگر بچه ت سیر نمیشه هیچ اشکالی نداره زودتر کمکی شروع کن ...

منم موندم چکار کنم ....اشتها زیاد ندارم ...غذا هم زیاد بخوریم برا شیر که چاق میشیم از یه طرف فک میکنم شیر کمه سیرنمیشه ....خو م دوس دارم قبل خواب یه کمی بهش فرنی با اب بدم ولی شل باشه که بندازم پستونک

2706