2733
2739
عنوان

بچه ها شوهر کنید شوهر خیلیییی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 906 بازدید | 39 پست

اینی که شما گفتی شوهر نیست هلوعه هلو😅

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

😅

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

نگاهت به شوهر خیلی کلیشه ای و رویاییه.

همچین شوهری دیدی سلام ما رو بهش برسون. با شوهرتم از کنارمون رد شدی یه بوقم واسه ما بزن😂

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

متاسفانه تو تاپیک های ازدواج چارتا بدبخت میان نظر نیدن ک وای ما که بدبخت شدیم ازدواج چیه . حالا همونام جدا بشن از تو دادگاه دنبال شوهرن الی آخررررر

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2706