2752
2734
عنوان

بچه ها شوهر کنید شوهر خیلیییی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 39 پست

اینی که شما گفتی شوهر نیست هلوعه هلو😅

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

😅

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برو بابا همه ی اینا واسه۱سال اوله

درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "

دقیقا شوهرمن تمام این خصوصیات رو داره حتی بیشتر ولی موقع دعوا و بحث خیلی بد میشه منم ازش متنفر میشم می‌خوام جدا بشم ولی خوبیاشو کجای دلم بزارم

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️

نگاهت به شوهر خیلی کلیشه ای و رویاییه.

همچین شوهری دیدی سلام ما رو بهش برسون. با شوهرتم از کنارمون رد شدی یه بوقم واسه ما بزن😂

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

متاسفانه تو تاپیک های ازدواج چارتا بدبخت میان نظر نیدن ک وای ما که بدبخت شدیم ازدواج چیه . حالا همونام جدا بشن از تو دادگاه دنبال شوهرن الی آخررررر

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏