2737
2734
عنوان

فکر کردن به مرد متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 30 پست
نمی‌خوام وارد زندگیش بشم  بالاخره اون الان زن داره و زنش هیچ گناهی نکرده  ولی بخدا منم گ ...

مشخصه ذات پاکی داری... بادوستات وقت بگذرون برو تفریح بیرون خلاصه یه جور خودتو سرگرم کن... افرین بهت که انقدر به همه چی اهمیت میدی حتی به افکارت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی سعی میکنم بهش فکر نکنم  واقعا هم همه کار میکنم که بهش فکر نکنم  ولی بازم میاد سراغم ...

یه سوال میتونم بپرسم 

اگه جففتون اینقد عاشق بودید چرا باهم ازدواج نکردید؟ 

بهترین راه سرگرم کردن خودته

اگه دانشگاه میری خودتو با دوستای دانشگاه سرگرم کن اکیپی برین کوه رقابت کنید باهم رقابتی برین بیرون رقابتی درس بخونین رقابتی همه کار کنید 

اگه کنکور داری که بشین برا کنکور بخون 

اگه ام سنت به کنکور نبست برو کلاس پیانو، اسکی، زبان، شنا، اونجا کلی دوست پیدا میکنی 

اگه هم علاقه ای به دانشگاه نداری 

میتونی کلاسای دیگه بری 

باور کن همسر من رادیولوژیه کارش

از زمان دانشجویش برام تعریف میکنه 

میفهمم چقد خوب بوده 

چقد میتونه خوش بگذره 

زندگی به آخر نرسیده 

ببین هیچ عشقی پایدار نیست جز عشق به همسر 

که میدونی تا آخر باهمید

اون دوستت بوده خواستگارا بوده هرچی 

الان مهم اینه دیگه نیست

حالا به هر دلیلی

خدا حتما مصلحت بهتری داره

مطمعن باش به وقتش بهترین میاد تو زندگیت

جوری عاشق همسرتی که میگی میبینی هر عشقی قبلا بوده چقد چرت و آبکی بوده 

فقط سرگرم کن خودتو که بهش فکر نکنی حالا به هر طریقی برو پیش مشاور باهاش حرف بزن تا خالی شی 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
یه سوال میتونم بپرسم  اگه جففتون اینقد عاشق بودید چرا باهم ازدواج نکردید؟  بهترین راه سر ...

من دوسش داشتم 

اونو نمی‌دونم 

به حرف و زبون می‌گفت دوستم داره ولی به یه نفر گفت فلانی (من) فکر می‌کنه وابسته شدم هر کاری براش میکنم ... من این حرفو اتفاقی شنیدم 

مشکل ما بخاطر مسائل و رسومات بود 

پدر من گفت مهریم باشه ۳۰۰ سکه و اونا قبول نداشتن 

خودم گفت ۱۷۲ سکه اونا گفتن ما ۱۲۰ تا بیشتر قبول نداریم 

گفت یا قبول کن بمون یا خدافظ 

من قبول کردم 

بهش گفتم حق تحصیل بده قبول نکرد

خب منم ناراحت شدم 

اونم ارتباطو تموم کرد 

ولی من دوسش داشتم و بهش گفتم دوستت دارم 

اونم کلی متن و حرف های قشنگ که منم دوستت دارم ولی همینه که من میگم ... حاضر نبود بخاطرم یه حق تحصیل بنویسه 

ولی تو مدتی که با هم بودیم کلی حرف های قشنگ زد 

رفتارهای قشنگ داشت 

برام وقت میذاشت

محبت های کلامی میکرد 

همینا هم منو عاشق خودش کرد.....

حرفات کاملا درسته 

زندگی به آخر نرسیده 

باید از آنچه که دارم لذت ببرم 

ولی بذبختیم اینجاست که من یک ماهه مادرم رو هم از دست دادم 

اصلا کلا یهو داغون شد روحیم

من دوسش داشتم  اونو نمی‌دونم  به حرف و زبون می‌گفت دوستم داره ولی به یه نفر گفت فلانی (م ...

خدا رحمت کنه مادرتون

من نمیخوام کلیشه ای بگم قوی باش و اینا... 

چون میدونم چ دردی داره 

من مادرم اینقدر بین بچه هاش تبعیض میذاره کلی دلم شکسته ولی خب زندگی رو ادامه ندم؟ 

فکر میکنی چرا تو سن 16 سالگی ازدواج کردم نمیگم همسرم آدم بدیه خیلیم خوبه عاشقشم اما سنم کمه میتونستم خیلی جوونی کنم 

پس ببین همه مشکل دارن 

کسی که بهت حق تحصیل نده مرد زندگی میشه؟ اصلا لایق دوست داشتن هست بنظرت؟ چرا اینقدر خودتو دست کم گرفتی؟ چرا اون آدم بی فرهنگ که به زن حق تحصیل و آزادی نمیده رو دوست داری؟ چرا واقعا؟ مرد قحطه؟ 

بیین الان حق تحصیل بهت نداد دو روز دیگه مطمعن باش حق چیزای دیگه ام بهت نمیده مطمعن باش. 

برو فیلم ملی و راه های نرفته اش ببین پسره اصلا نمیذاشت دختره تنها تا سر کوچه بره همشم بهش میگفت خنگ 

خیلی زندگی‌ش عذاب بود 

ما خانم ها زود با کمی محبت خام میشیم وابسته میشیم مراقب گرگهای اطرافت باش. 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2740
من دوسش داشتم  اونو نمی‌دونم  به حرف و زبون می‌گفت دوستم داره ولی به یه نفر گفت فلانی (م ...

عزیزم اصلا غصه نخور خیلی خیلی طبیعیه بهش فکر کنی چون تازه این رابطه تموم شده و تونیاز داری به گذشت زمان

...فقط وفقط به خودت زمان بده تا کم کم برات نبودن و نداشتنش عادت بشه و دیگه اونوقت اصلا حتی یه درصد بهش حسی نخواهی داشت

تو تا زمانی که کاری نکردی باهاش خدای نکرده پیامی بعداز متاهل شدنش رد وبدل نکردی یا قراری چیزی نذاشتی به هیچ عنوان گناهی نکردی همه ادما قبلا عشقی داشتن که گاهی بهش فکرمیکنن چه متاهل چه مجرد اون فقط یه خاطره اس..دست خودتم نیس..اما بهت قول میدم از یادت میره کم کم...هنوز چندین ماه یا حتی اگه عشقت به طرف مقابل خیلی زیاد باشه تا یک سال شاید طول بکشه که بودونبودش برات فرقی نکنه..به این دوره میگن دوره سوگواری که بعداز جدایی باید گریه کنی دردودل کنی خودتو هی خالی کنی و گذشت زمان مرحم بزاره رو زخم دلت کم کم خوب میشی...ولی باره دیگه که با کسی آشنا شدی ازمن به تو نصیحت دیگه تا قبل ازاینکه اسم طرف نره تو شناسنامت بهش وابسته و دلباخته نشو...و اگه میخوای این اتفاق نیفته مدت اشنائیت زیاد طولانی نباشه بیشتراز دوماه آدما واقعا وابسته میشن 

خدا رحمت کنه مادرتون من نمیخوام کلیشه ای بگم قوی باش و اینا...  چون میدونم چ دردی داره  ...

حق با توئه خواهر عزیزم 

متاسفانه با یه کم محبتت وابسته شدم 

فقط امیدوارم فراموشش کنم که این تنها خواسته منه

حق با توئه خواهر عزیزم  متاسفانه با یه کم محبتت وابسته شدم  فقط امیدوارم فراموشش کنم که ...

میشی راحت میشه فراموشش کرد 

قول میدم بهت من

آخه کسی نیست که بخاطرش اذیت کنی خودتو

ان شاء الله به حق همین شب عزیز خدا همیشه هواتو داشته باشه و بهترین ها نصیبت باشه 🌸🌸

میشی راحت میشه فراموشش کرد  قول میدم بهت من آخه کسی نیست که بخاطرش اذیت کنی خودتو ان شاء الل ...

الهی آمین 

خدا بهترین هارو قسمت همه کنه

هر چی از خدا میخوای بهت بده

2706