2737
2734
عنوان

فکر کردن به مرد متاهل

624 بازدید | 30 پست

هر چی گوگل سرچ میکنم چیز دقیق دستم نمیاد

میشه شما منو راهنمایی کنید اگر میدونید ؟🙏🏻

من پسری رو دوسش داشتم ولی نشد که ماله من بشه و الان چند ماهه ماله یکی دیگه شده و متاهله

ولی من بهش فکر میکنم و حتی باهاش حرف میزنم و زندگی میکنم 

یه ماه بعد از تموم شدن ارتباطش با من با دختری عقد کرد!

من فکرشو نمی‌کردم 

الان ۴ ماهه میگذره 

من چند روزه فهمیدم که اون موقع ازدواج کرد 

همه‌ی این مدت بهش فکر میکردم 

اما الان که می‌دونم متاهله حالم از خودم به هم میخوره 

دلم نمیخواد بهش فکر کنم 

حکم دین چیه؟

دختری که به مرد متاهل فکر می‌کنه حکمش چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

نه فکر نکن لطفا 

هر وقت اومد تو ذهنت حواستون پرت کن 

من واقعا تصور اینکه یکی به همسرم فکر کنه خونم به جوش میاد با اینکه میدونم چند نفر فکر میکنن تازه دلبری ام جلوش میکنن

خیلی بده 

سعی کن عاشق شی نه حتما  انسان باشهمثلا گربه بخر فیلم ببین عاشق کتاب بشو عاشق خانواده برو بیرون با دوستات اصلا بهش فکر نکن از همه مهم تر عاشق خدا عاشق خدا که باشی نمیدونی چقد عجیب هواتو داره 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

فکر میکنم در واقل تو ذهنت دچار تنش هستی ‌. ولی لطفا دیگه بهش فکر نکن... اگه بدونی این شیطان چه کارا که از دستش بر میاد دیگه محاله بهش فکر کنی.. از نظز دین و شرع هم تو گناهی مرتکب نشدی فقط یه فکره   البته اگه به واقعیت کشیده نشه... فقط اینو بدون اون دیگه صاحب داره یه دختر دیگه زنشه و تو حق نداری  بری تو زندگیش. زمین به شدت گرده... هر کاری که منطقی هست رو انجام بده... ان شاءالله آینده خوبی خواهی داشت

نه فکر نکن لطفا  هر وقت اومد تو ذهنت حواستون پرت کن  من واقعا تصور اینکه یکی به همسرم فک ...

خیلی سعی میکنم بهش فکر نکنم 

واقعا هم همه کار میکنم که بهش فکر نکنم 

ولی بازم میاد سراغم 

آخه میدونی من تا آبان ماه باهاش بودم 

و اون یک ماه بعد از تموم شدن ارتباطش با من با دختری نامزد کرد!

خب یک ماه واقعا زمانی نبود 

فکرشو نمی‌کردم به این سرعت آخه...................

الآنم هم ازش دلخورم هم دوسش دارم ولی اینو می‌دونم که دیگه ماله من نیست 

اون الان زن داره و من اینو می‌دونم و میفهمم

ولی خودش مقصره حاله الانه منه 

از پارسال همین موقع ها شروع شد ابراز علاقش به من ‌‌....

من حسی بهش نداشتم خودش آنقدر بهم محبت کرد که عاشقش شدم 

نمی‌دونم والا

الآنم کلافم 

فقط خدا کمکم کنه که فراموشش کنم 

لطفا زندگی یکی دیگرو خراب نکن 

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
فکر میکنم در واقل تو ذهنت دچار تنش هستی ‌. ولی لطفا دیگه بهش فکر نکن... اگه بدونی این شیطان چه کارا ...

نمی‌خوام وارد زندگیش بشم 

بالاخره اون الان زن داره و زنش هیچ گناهی نکرده 

ولی بخدا منم گناه دارم 

من دوسش نداشتم ، خودش انقدر بهم محبت کرد که عاشقش شدم 

وقتی عاشقش شدم ولم کرد 

کلافم 

خستم 

امیدوارم کار غیر منطقی نکنم 

برام دعا کنید 

ممنونم 

2706