2733
2734
عنوان

حرف زدن زن شوهر دار با مردای دیگه

3407 بازدید | 141 پست

این تاپیک به درخواست یکی از دوستام زده میشه، و خودشم می‌خونه. ایشون چندماهه عقد کرده و اعتیاد شدیدی به چت های ناشناس تلگرامی داره، گاهی وقتی توی چت ها میگه که توی رابطه هست طرف مقابل خیلی رفتار بدی می‌کنه که چرا اینجایی. البته بگم چت ها خیلی چت خاصی نیست.

شوهرشم اطلاع نداره، اگه بفهمه اتفاقات بدی نمی افته. من میگم کار دوستم اشتباهاهه. شما بیاین قضاوت کنید

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

چی بگم 

حالا ادم گاهی ممکنه پیش بیاد با یکی و حالا به هر دلیلی چت کنه ولی اعتیاد به چت با نامحرم وااسفا🙂

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
چ سودی داره این چت کردن آخه هدفش چیه

به این نوع چت اعتیاد داره

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

آدم عاقل با زندگی و اینده ی خودش بازی نمیکنه 

ایشون به بلوغ فکری نرسیده

تصمیمش به ازدواج بزرگترین اشتباهه،بهتره الان جدا شه و پسر مردمم بدبخت نکنه 

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2706