2737
2739
عنوان

نامزدبازی

191 بازدید | 16 پست

پسره بداخلاقی هستم

زودداغ میکنم آمپرمیچسبونم مخصوصاموقع رانندگی

نامزدم روخیلی اذیت کردم تحقیرکردم 

ازدوران دوستی تانامزدی۷سالی میگذره

دختره میگه میخام ازت جداشم باوقاحت وپررویی تمام بهش گفتم مگرمن مسخره توهستم من عاشقتم 

منم میپذیرم رفتارم امانمیتونم

میگم دوست دارم فقط تندم بداخلاق زودجوشم دعوایی هستم ولی مهربانم احساسیم

ولی عوضش عاشقتم دست دلبازم 

تعصبی وغیرتیم 

خیانت کارم نیستم 

خانماشماحق میدیدبه من 

چه کارکنم این رفتارهاسالهاست درمن نهادینه شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب تحقیر و اذیت میکنی میخوای ازت زده نشه؟  

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

تو اگه دوسش داشتی اذیتش نمیکردی من به پارتنرت حق میدم جداشه

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2738

حق میدم به خانم 

همه خصوصیات خوب شما در مقابل اخلاق تندتون هیچ ارزشی نداره 

دل خانم به چی خوش باشه دقیقا؟

خودتونو اصلاح کنین وگرنه همیشه تنها میمونین

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

بهش قول بده درست میشی و کامل براش توضیح بده شرایطتو و ازش بخواه در کنارت باشه بهت کمک کنه که دلگرم شی بعد برو پیش مشاور طول میکشه اما درست میشه

عاشق  خانم فاطمه زهرا و امام رضا  : )

اولا نامزد بازی به چیز دیگه ای میگن. ثانیا اگه دوستش داری رفتارتو باید اصلاح کنی. صرف اینکه دوتا خصلت خوب داشته باشی که رفتارای بدتو توجیه نمیکنه

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

برو دکتر حتما

هم دارودرمانی لازمه هم رواندرمانی

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2706