2733
2739
عنوان

عکس فیکوسم

84 بازدید | 15 پست

دو شب بیرون گذاشتمش شته ها بلکه برن

فک کنم بخاطر سرما برگاش شل شدن

خیلی ناراحتم بچه ها درست میشه؟  چسب زدم برگش نشکنه 🥺😥

〽اين نيز بگذرد〽ماكه خندان ميرويم😊🚶🏼

اگه شته داره که باید شته کش بدی بهش

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم شته س یا چیه حشرات ریز سفید داره دارچین زدم سیر گذاشتم سرکه گذاشتم نرفتن

از گلفروشیا بپرس شاید نیاز باشه خاکشو عوض کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2738
بنظرت برگاش درست میشن 

اره اول شته هاشو ازبین ببر

اگه کودای تقویتی بدی شته هاش تقویت میشه پس اول اونارو از بین ببر

برگاش بخاطر وجود شته و کم ابی اینجوری شده زیر برگاشو چک کن شاید شپش آرد آلود زده که اونم سم مخصوص داره حتما بخر طرز استفادشم بپرس میگن بهت

خاکشم اگه لازم بود عوض کن ریشه هارو بشور بعد تو خاک جدید بکار جاشم باید جلوی نور غیر مستقیم باشه چند روز یبار اسپری برگا انجام شه نیم ساعت بعدم پنجره باز بذار تا قارچی نشه ابیاریشم چند روز یبار که خاک چند سانت خسک شد اب بده کود تقویتی هم هر پونزده روز یبار بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره اول شته هاشو ازبین ببر اگه کودای تقویتی بدی شته هاش تقویت میشه پس اول اونارو از بین ببر برگاش ...

آره دیشب تقویتی دادم وقتی دیدم برگاش شله فک کردم بخاطر سرما اینجوری شده این تقویتی هم ضد شوک هست بهش دادم  پس شته ها رو تقویت میکنه 😢

زیر برگاشو تازه چک کردم دیدم دو دونه از این شته آردی هست جداشون کردم 

تازه هم به شوهرم گفتم بره به گلخونه سر بزنه ببینه چی بهش میدن خاکش هم یکم اومده پایین

〽اين نيز بگذرد〽ماكه خندان ميرويم😊🚶🏼
آره دیشب تقویتی دادم وقتی دیدم برگاش شله فک کردم بخاطر سرما اینجوری شده این تقویتی هم ضد شوک هست بهش ...

ببین بیحالی برگا بخاطر شپش آردآلوده بشین همه رو با دستمال نمدار جدا کن

سمشم اگه شوهرت اورد طریقه مصرفش نوشته طبق دستور بهش بده جاشم از پیش گلای دیگت جدا کن اونارو درگیر نکنه چند روز دیگه خوب میشه

یکی از علل قارچی شدن فیکوس اینه که نورش کمه دوم اب تند تند میدی سوم اب اسپری میکنی ولی تهویه هوا نداری براش حتما روزی نیم ساعت پنجره باز بذار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706