2737
2739

هر چی از خدا بخواهد بهش بده ..حال روزم اصلا خوب با گریه دارم تایپ میکنم حال دلم خوب نیس😔😔💔

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

ماه رمضان ؟ فالگیر؟؟؟؟؟

ماه رمضان   خدا  نماز   روزه  شب قدر

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بزودی مقداری پول بدست میاری ، انسان خوش روزی هست و برای رسیدن به موفقیت مالی نیاز به تلاش زیاد نداری، کافیه برنامه ریزی کنی و شروع به تلاش کردن کنی تا خود بخود مسیر واست هموار بشه..

دنیا روی خوشش را می خواهد به تو نشان بدهد. عنقریب است که خیر و برکت، ارث و میراث، مال و منال همگی به تو روی بیاورند

. بمرور از لحاظ مالی تامین میشوی و قرض هایت را یکی پس از دیگری ادا خواهی کرد. اما پولی که بدست می آوری یا هدر نده و همیشه قدری پس انداز نگه دار تا مجدد به حال رو روز فعلیت دچار نشوی.

. نگذار هرکس از راه می رسد به تو آسیب بزند. شخصی را می بینم که با تو دشمنی دارد. شخصیت نادانی که از هر کاری برای آسیب زدن به تو دریغ نمی کند. متاسفانه می بینم که بر تو غلبه کرده و موجب ناراحتی و دردسر برایت می شود

دلی برای حال خوبت..(:

سوره واقعه زیاد بخون 

بزودی مقداری پول بدست میاری ، انسان خوش روزی هست و برای رسیدن به موفقیت مالی نیاز به تلاش زیاد نداری ...

فدات بشم عزیز دلم ♥️🥰 خدا خیرت بده از ته قلبم برات دعا میکنم هرچی از خدا میخواهی بهت بده 

عزیزم میشه فالم راجبع عشقم بگیری خیلی دلتنگشم 

بدجور حال دلم خراب بدجور 😔💔💔ت تایپک جدید داستان نوشتم 

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️