2737
2739
عنوان

دعا برای خلاصی از همسایه بد

73 بازدید | 6 پست

سلام دوستان، من تازه واردم، دو ساله یه همسایه خیلی بد برای ما اومده، چند نفر پول گذاشتن روی هم خونه خریدن بازسازی کردن، اینجا رو کردن کارگاه، یعنی هم مسکونی و هم کارگاه، یک سره شب تا صبح و صبح تا شب، صدای کوبیدن میاد، وقتی هم بهشون گفتیم اومدن دم خونه لات بازی درآوردن، بابای من هم مشکل روحی روانی داره و هم ترسو و یه مقدارم رفتارش جوریه همه فکر میکنن کم داره، همین باعث میشه دروغهای کودکانه بهمون بگن، از اینجا با کلی سر و صدا و اذیت کسب درآمد کنن، به ما بخاطر پدر ترسو و عقب مونده و پیر و خرفتمون بخندن، چون خونه و پول و زندگیمون دست پدرمون و نمیذاره به ۱۱۰ و کلانتری زنگ بزنیم، این ماجرا دائم ادامه داره، هر چی داد میزنم، قابلمه به سقف میزنم و دعا میخونم بی‌فایده است، متاسفانه نه پول دارم به دعانویس بدم و نه پول دارم خونه اجاره کنم، فامیلی کسی رو هم ندارم برم پیشش، از فساد و ازدواج سفید هم بیزار و متنفرم، تو رو خدا اگر دعا می‌شناسید بهم بگید و خودتون هم پیش خدا برام دعا کنید، من بی کس هستم، جز یه پدر پیر و خرفت و کم هوش که خسته به دنیا اومده و برادر کوچکترم کسی و ندارم، تو رو جون عزیزتون دعا کنید معجزه وار این آدمهای شرور و مزخرف بفروشن برن🙏

تعداد رای : 0
نظرسنجی
دعا
0
0%
ذکر
0
0%

از به املاکی بپرس‌برات توضیح میده که کاااملا از بابت قانونی کارشون مشکل داره

اسم شکایت و‌داذگاه ببرین پامیشن میرن

برای یکی از اشناهای ما پیش اومده بود طرف خونه شو‌داده بود به دوتا پسر‌شرکت زده بودن

همسایه ها رفتن گفتن میریم ازت شکایت میکنیم این ساختمون مسکونی هستش اجازه نداری

از ترسش‌سزیع تخلیه کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از به املاکی بپرس‌برات توضیح میده که کاااملا از بابت قانونی کارشون مشکل داره اسم شکایت و‌داذگاه ببر ...

هزار بار گفتم زنگ میزنم ۱۱۰ شکایت میکنم، حتی پنجره رو باز کردم صدای تماسم با ۱۱۰ رو که گذاشته بودم روی اسپیکر بشنوه، اما بی‌فایده است، کلید خونه دست ۲۰ نفره، یه قیافه هایی عین دست فروش های ترمینال و مترو هستن، دروغگو، زبون نفهم، لات، پررو، فهمیدن بابای من ترسو و بی حوصله است و هوش بالایی نداره، به کاراشون ادامه میدن، بابام میگه اگه زنگ بزنی ۱۱۰ خودت و از خونه بیرون میکنم

دوستان تو رو خدا برام دعا کنید معجزه شه دستشون رو شه بفروشن برن

تو نت بزنی هست حتما   خدا لعنت کنه همسایه بد ما هم از این همسایه های بی شرف داریم البته خونه م ...

خوش به حالت خونه ویلایی داری، باز کسی روی سرت نیست

تو رو خدا برام دعا کن🙏