2737
2734
عنوان

همسایههه بالایی

281 بازدید | 26 پست

بچها همسایه بالایی خیلللی سر صدا میکنه انگار اسب دارن زده ب سرم یونجه ببرم برا بچش بگم بده ب اسبت😐 آخه ساعت ۳ ظهر وقت کوبیدنه ب در دیواره یا جا ب جا کردن میز بچش ۸ سالشه دیگ 

واقعا داره دیونمون‌ میکنه میخام زنگ بزنم پلیس بیاد اخطار بده بهشون ۱۰ بار بهشون گفتیم سروصدا نکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما همسایه بالایی مون دیشب ساعت 1ونیم میکروفون گرفته بودن کنسرت راه انداخته بودن حالا خونه مام نزدیک به اتوبانه هر پنجشنبه شب صدا اگزوز ماشینا تو اتوبان و منطقه مون میپیچه  

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2738

یه لحظه فکر کردم همسایه مایی🤭😅

همین یک دقیقه پیش به پسرم که ۸سالشه گفتم سر ظهره بشین سروصدا نکن مردم خوابن.

زنگ میزنن پلیس بیاد ببرتت ها😂😂😂

همسایه بالایی ما هم دوتا پسر داره عیییییین بلانسبت اسب همش دارن این ور اون ور میدوان هر ساعتی از شبانه روز 

ولی خب چون صاحب خونمونن نمیتونیم چیزی بگیم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
من بودم دهنشون سرویس میکردم

عزیزم تو چرا فکر می‌کنی تو هر تایپیک باید نظر بدی و دعوا راه بندازی ؟

همه کار بر ها از دستت شاکی هستن دو دقیقه پیش بود اون خانوم برات تایپیک گذاشته بود خاستم تگت کنم تایپیک رو بستن !

فکر کنم از اثرات دوست شدن با مرد ۳۰ساله هست نه ؟

یه لحظه فکر کردم همسایه مایی🤭😅 همین یک دقیقه پیش به پسرم که ۸سالشه گفتم سر ظهره بشین سروصدا نکن م ...

🫠واقعا خسته شدیم دیگ روانی شدم دارم میکوبم ب دیوار ک ساکت شه😐😂

2706