2737
2739

زن عموم اومد بود خونمون دیشب میگفت بچم از بچگی به دکتری ، بیهوشی ، روانشناسی ، جراحی همه اینا علاقه داشت کنکورم تجربی بهترین رتبه رو آورد روز قبل انتخاب رشته که میخواست بره نشست بهم گفت مامان من میدونم تو برای من چقد زحمت کشیدی قدر زحماتتو میدونم ولی من به فلسفه انسانی علاقه دارم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 حالا توهین نشه ولی واقعا بلف فراوان میزد حالا اون رشته رو نیاورده چرا الکی دروغ میگی🤣🤣🤣🤣🤣 میگفت بهترین مدرسه تهران روونه کردم هیچکدوم از بچه ها تو مدرسه مقنعه نمیزاشتن گفتم خداروشکر معیار مدرسه خوبو فهمیدیم🤣🤣🤣

💎🦋In god we trust

عمم تامبوی کرده بود(خودشو شبیه پسرا کرده بود موهاشو خیلی کوتاه کرده بود)با اینکه 1402 ازدواج کرد و من از تامبوی شدنش خیلی خوشم میومد باحال شده بود عمم توی جمع میگفت والا راحت شدمممممممم از موی بلند    

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سمی تر از شوهرعمم وجود نداره

بیخود و بی جهت 5 سال قهربود حالا دیشب زنگ زد اصرار رو اصرار که الا بلا باس بیاین خونمون من که بخاطر عمم رفتم چون خودش ماهه شوهرش فوق العاده بد خلاصه تا وارد شدیم دیدیم مبل خریدن و دیوارا رو کاغذ دیواری زدن فقط میخواست کنه تو چشممون دوباره قهر کرد بعد از اینکه اومدیم خونه در این حد سمممم خالص

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2740

معلم مدرسه ی ما وقتی میگفت پسر من رتبه پزشکی رو آورد ولی چون علاقه نداشت رفت پرستاری 😐😐😐 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

این چیزی که گفتین بیشتر شبیه این بود که خانواده سعی کردند بچه رو از برخوردهای سرکوفت گرانه دیگران نجات بدن...کار اشتباهی هست ولی دقیقا اگر این کار انجام نشه، فردا همین فامیل میگن واه پس چرا این رشته رفتی و چه سطح پایین و فلان وبهمان ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706